SPORY MEZI SPOLEČNÍKY – JAK NA PREVENCI A ŘEŠENÍ JIŽ VZNIKLÝCH SPORŮ

8. 6. 2023
Praha 5
Kdy:
8. červen 2023 10:00
Město:
Praha 5
Místo:
Office Park Coral, budova D, 15. patro, Bucharova 1314/8

Život společnosti zpravidla bývá dlouhý. Někdy je to ale jako s manželstvím. Stane se, že to prostě nevyjde. Téměř každá společnost v průběhu své existence řeší větší či menší neshody mezi společníky. Nezáleží ale na tom, kdo takovou situaci zavinil. Důležité je vyřešit neshody chytře, efektivně a včas. Většině z nich lze totiž předejít správnými právními instrumenty. Neshody, které skončí u soudu již zpravidla ochromují činnost společnosti. Někdy tak již může být na řešení příliš pozdě a končí to až zánikem společnosti. Jak na to, abychom minimalizovali rizika dopředu, a co dělat, když se situace přece jenom vymkne kontrole? Podíváme se pod pokličku těchto situací právně i prakticky.

SPORY MEZI SPOLEČNÍKY – JAK NA PREVENCI A ŘEŠENÍ JIŽ VZNIKLÝCH SPORŮ
Co mi pomůže krizovým situacím předejít? Co mám dělat, když už spor vznikl a preventivní opatření přijatá nemáme, a přejeme si zůstat „spolu“? Jak realizovat tzv. „rozvod“ společníků?

Účast na semináři je zdarma. Kapacita prostor je omezena, proto prosíme o včasnou rezervaci.
Akce není určena pro zaměstnance poradenských či právnických společností. Děkujeme za pochopení.

Více informací naleznete ZDE

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.