regionální ředitelka Praha 2, Generali Česká Distribuce a.s.

Právě to ono úžasné setkávání s dalšími, úspěšnými ženami. A řada z nich v sobě díky dámskému klubu teprve objevuje to, jakými skvělými ženami jsou. Dámský klub je zdrojem inspirace, ale i potenciálního byznysu.

ředitel prodeje a marketingu, Autosalony Kopecký

Dámský klub vnímáme jako místo s významnou koncentrací schopných a úspěšných žen. Klub je pro nás obchodní potenciál, stejně tak zde na klubových setkáních potkáváme spoustu firem, které pak rádi využíváme jako dodavatele zboží, služeb a technologií.

Marketing Manager, CRIF – Czech Credit Bureau

Možnost využití setkání se zajímavými lidmi jak v roli řečníků, tak v obecenstvu. A v neposlední řadě možnost se zastavit a popřemýšlet nad tématy, které jsou v rámci setkání klubu diskutovány.

místopředseda pro podnikání, Hospodářská komora hl. m. Prahy

Možnost se setkávat se sympatickými lidmi, zdroj inspirace, příjemně strávený čas.

designerka a spolumajitelka, JK Jitka Kudláčková Jewels

Velmi zajímavé prostředí k osobním i pracovním kontaktům, bezpečné společenství právě ke sdílení, příležitost ke spolupráci, novým kontaktům i společenské aktivitě.

jednatel, ARTEX informační systémy

Mimo jiné platformu pro osobní sdílení.

Brand Manager Rémy Martin, Cointreau, Mount Gay, Louis XIII.

Rafinovaná chuť likéru je přesně to pravé, co může aktivní ženě pomoci zrelaxovat po náročném dni. Likér Cointreau byl od začátku zaměřen na ženy s osobností, a není tedy divu, že si našel cestu i k dámskému klubu.

CORA PLUS

Helas Ladies Club umožňuje příjemné setkávání členek tohoto klubu, které se ráda zúčastňuji, pokud mi to mé velké pracovní vytížení dovolí.

jednatelka, DAMA

Samozřejmě, že považuji i v této digitální době osobní sdílení za nesmírně důležité, schází osobní kontakt, vše se odehrává na sociálních sítích. Setkávání jsou důležitá. Klub pro mne znamená setkávání, kontakt s lidmi s podobnými zkušenostmi, podpora v mém podnikání.

majitelka, Elmat Super

V dámském klubu jsem již dlouho a je to jedno z míst, kde se cítím velice dobře. Kromě všech lidí, kteří připravují setkání, přednášky, společenské události, prostě vše co nám zpříjemňuje naše nelehké podnikání, se setkáváme právě my ženy – podnikatelky. Můžeme spolu řešit problémy, které jsou obdobné a vzájemně si pomáhat. Helenka velice profesionálně dokáže seznámit lidi, kteří mají možnost spolu vytvářet nová obchodní i osobní přátelství. Je toho moc, co mi dámský klub dává, a všem děkuji za krásné společné chvíle.

Marketing Manager, Restaurace Etnosvět

Sdílení a inspiraci. Každý má svůj příběh a já věřím, že od každého si můžete něco dobrého odnést. V dámském klubu člověk pozná mnoho inspirativních žen a je už na vás, jestli sedíte v koutku, nebo se s někým dáte do řeči a navážete oboustranně prospěšnou spolupráci.

Sales Manager, Granát d.u.v. Turnov

Možnost potkávat se se zajímavými lidmi, mluvit s nimi, sdílet a předávat si poznatky a zkušenosti. Možnost prožít příjemné okamžiky ve společnosti profesně i osobně zajímavých dam, vyměňovat si nejrůznější informace, naslouchat radám, vzájemně se respektovat, inspirovat, podporovat a v neposlední řadě se také pobavit.

jednatelka, HP Centrum

Klub pro mne znamená tak trochu útěk z reality, možnost poznat jiné lidi a kulturně si odpočinout, dozvědět se nové věci.

jednatelka, INCA collagen

Klub mi otevřel nejen možnost ukázat, co přináším já, ale ukázal mi především tu obrosvkou sílu, která se skrývá v každé jednotlivé podnikatelce. To velké srdce a nadšení pro věc, kterou stvořily, a které zasvětily celý svůj život. Má pro mne obrovský smysl stýkat se s úspěšnými a šťastnými lidmi, a svojí přítomností jim říct, že jsem na ně hrdá. Helena Kohoutová je navíc velmi inspirující vizionářka, která spojuje pavučinky jednotlivců.

majitelka, Květinové studio Bubeníčková

Helena Kohoutová je pro nás zárukou kvality. Co dělá je účelné a smysluplné. Má můj upřímný obdiv, stejně tak její dámský klub.

návrhářka, La Modista

Dámský klub považuji za studnici zkušeností, podpory a sdílení myšlenek s ženským přístupem. Líbí se mi, že máme tolik společného, můžeme být otevřené a přesto profesionální. Vzájemně se od sebe učíme, motivujeme v růstu a tvoříme nové projekty. Být členkou v dámských klubech pro mne bylo vždy velkým přínosem a snad jsem motivací i pro druhé.

jednatel, Naturalis

Dámský klub je skvělá “platforma” pro komunikaci, propojování lidí, sdílení vědomostí a v neposlední řadě pro načerpání nových nápadů a energie.

ředitelka, Planet ZEN

Především sílu, ženskou sílu, které si velmi vážíme. Jsme hrdým partnerem dámského klubu, aktivní přístup členek, jejich jedinečnost je pro nás motorem, nebo právě tyto dámy si odpočinek více než zaslouží.

majitelka společnosti, Carbon Medical

Klubové akce jsou vždy skvělou příležitostí jak k setkání s přáteli, tak k poznávání nových zajímavých lidí, ze kterých se přátelé postupně stávají. Přínosem jsou jistě i odborné semináře, během kterých si můžeme zase o něco “rozšířit své obzory”.

majitelka, SCAN Quilt

Dámský klub je místo, kde je možné potkat zajímavé osobnosti s bohatými zkušenostmi jak v osobním, tak podnikatelském životě. Je to místo, kde je čas pohovořit o práci, ale kde se i něco nového dozvíte a pobavíte se. To vše v příjemném prostředí.

PR, obchodní a marketingová ředitelka, Symfonická orchestr hl. m. Prahy FOK

Klub pro mne znamená možnost potkat zajímavé osobnosti, podělit se o zkušenosti, dozvědět se o nových trendech v mnoha oblastech.

ředitelka, USSPA

Spojení šikovných, úspěšných a aktivních žen. Žen, které si nepotřebují hledat falešné alternativy a nebo si něco dokazovat feministickými postoji. Žen, které jsou zdravě sebevědomé, průbojné a inspirativní.

majitelka Chalk, spol. s r.o.

Platforma Helas je společenství hrdých českých firem, které se vzájemně inspirují. Kolektiv okolo Heleny Kohoutoví již přes 20 let propojuje lidi, kteří by se jinak neměli šanci nikdy potkat. Každé setkání s Helasem mě utvrzuje v tom, že Češi jsou nesmírně tvůrčí národ, který si poradí v každé době a situaci. Jsem přesvědčena, že i současná koronavirová výzva nás nakonec posílí a posune kupředu. Velmi se těším na další osobní setkání, protože sebelepší on-line vysílání ho nemůže nahradit. A to i přesto, že akce Helasu přes Teamsy jsou opravdu "vymazlené" - na aktuální témata a s neuvěřitelnými lidmi a jejich příběhy

majitelka módní značky JAROSLAVA

Můj kontakt s Helas má už formu dlouhodobého přátelství.

Původně jsem bylá pozvána z čistě odborněprofesionálního důvodu - předvést klientkám Helasu mou novou kolekci úpletové módy. 

Přehlídka se povedla a já už se lehce “zaháčkovala” tím, že postupně začalo mé propojování s různými profesemi, jejichž představitelky jsou také členkami / make-up, úprava účesů, doplňky…/

Spolupráce čistě profesního charakturu se postupně v některých případech přehoupla do přátelství, která jsem v těchto vodách vůbec nehledala.

V dnešní době nedostatku sociálních kontaktů je Helas při setkávání on-line inspirací, jak zůstat mentálně fit, jak se neustále dál vzdělávat a propojovat, získávat informace ze všech možných zdrojů na velmi profesionální platformě !

předsedkyně představenstva, vedoucí lékařka kliniky, korektivní dermatoložka, Esthé - Klinika estetické medicíny, a.s.

S paní Helenkou Kohoutovou mě pojí dlouhodobé přátelství. Známe se přes dvacet let a za tu dobu jsem mohla pozorovat její osobní i podnikatelský růst. Šíře , rozsah a profesionalita jejího podnikání je hodna obdivu. 

Helenka je opravdový profesionál s nadstavbou lidskosti, přátelskosti a snahou spojovat a harmonizovat. 

Přeji proto Helence a jejímu podnikání ze srdce do dalších let to nejlepší.

členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR

U HELASu se nenudíte - od ekonomiky po lifestyle, pro každého něco. Z každé akce si odnesu několik podnětů a myšlenek, se kterými mohu pracovat hned nebo nejdéle druhý den

ředitelka Nákupu Sodexo s.r.o.

S Helenou Kohoutovou se znám již řadu let a velmi si ji vážím, jako ženy, jako podnikatelky, jako inspirativní osoby.
Jsem ráda, že jsem součástí Podnikatelské platformy Helas, díky které mám příležitost se setkávat s dalšími zajímavými osobnostmi na českém trhu. Prostřednictvím platformy máme šanci sdílet své zkušenosti, podělit se o podněty a postřehy, které nás pomohly posunout tam kde jsme a kam směřujeme.
Setkání, která jsou i v dnešní době on-line mi pomáhají se posunovat nejen profesně, ale také i osobně.