Hlavní partner
Oficiální partner
Partneři
Firemní členové
Mediální partneři

OXALIS

OXALIS je ryze česká společnost s dvaceti pěti letou historií a moderním přístupem ke zdravému životnímu stylu. Řadíme se mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a výběrové kávy.
Posláním naší firmy je nabídnout jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje a kávy. Čaje i kávu přivážíme z plantáží celého světa. Od léta 2013 jsme také jednou z největších pražíren výběrové kávy v ČR. Součástí naší široké nabídky je i rozsáhlý výběr čajového a kávového příslušenství a dárkového balení. Nabízíme více než 400 druhů čaje (zelené čaje, černé, oolongy, bílé čaje, raritní čaje, rozvíjející se čaje atd.) a 40 druhů kávy. Celkově sortiment zahrnuje více jak 1600 položek. Disponujeme vlastními laboratořemi, kde vyvíjíme vlastní čajové a kávové receptury. Kvalita, zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin je zárukou našeho úspěchu. Náš sortiment nabízíme v síti téměř 70 prodejen Oxalis čaj&káva v ČR a SR.

Vodafone Czech Republic

Vodafone je telekomunikačním lídrem v Evropě a Africe. Naším cílem je „spojovat pro lepší budoucnost“ a naše odborné znalosti a rozsah působení nám dávají jedinečnou příležitost dosáhnout pozitivní změny pro společnost. Naše sítě udržují rodiny, přátele, firmy i vlády ve spojení a hrajeme zásadní roli při udržování chodu ekonomik a kritických odvětví, jako je vzdělávání a zdravotní péče. Vodafone je největším operátorem mobilních a pevných sítí v Evropě, je největším světovým poskytovatelem připojení k internetu věcí (IoT) a naše technologická platforma M-Pesa v Africe umožňuje více než 45 milionům lidí těžit z přístupu k mobilním platbám a finančním službám. Mobilní a pevné sítě provozujeme v 21 zemích a ve 48 dalších spolupracujeme v oblasti mobilních sítí s partnery. K 31. prosinci 2020 jsme měli více než 300 milionů mobilních zákazníků, více než 27 milionů zákazníků s pevným připojením a více než 22 milionů televizních zákazníků.
V České republice poskytuje Vodafone služby více než 4,5 milionu zákazníků – zhruba 3,9 milionu připadá na mobilní služby, dalších přibližně 700 tisíc na fixní služby, kde Vodafone posílil svou pozici po integraci společnosti UPC Česká republika. Podporujeme diverzitu a inkluzi prostřednictvím našich politik v oblasti mateřské a rodičovské dovolené, celosvětově s pomocí internetového připojení posilujeme postavení žen a obecně zlepšujeme přístup ke vzdělání a digitálním dovednostem. Respektujeme všechny jednotlivce bez ohledu na rasu, etnickou příslušnost, zdravotní postižení, věk, sexuální orientaci, genderovou identitu, kulturu nebo náboženství.
Vodafone rovněž dělá významné kroky ke snížení dopadu svého podnikání na planetu. Jde například o nákup 100 % elektřiny z obnovitelných zdrojů po celém světě i o opětovné použití, další prodej nebo recyklaci 100 % našeho nadbytečného síťového vybavení nejpozději od roku 2025. Firma také postupně snižuje emise skleníkových plynů z provozu i z dodavatelského řetězce. Díky těmto krokům chce Vodafone dosáhnout nejpozději v roce 2040 uhlíkové neutrality. Více informací na www.vodafone.cz.

Autosalony Kopecký

Společnost KOPECKÝ je více jak 20 let spjata se značkou PEUGEOT. Pan Miroslav Kopecký postupně rozšířil své aktivity do 3 autosalonů v Praze, Vysokém Mýtě a na Vysočině. Kromě nabídky nových a ojetých vozů se lvem ve znaku, nabízejí především rychlý, kvalitní a zejména zákazníkům vstříc vycházející servis. Myšlenka na rozšíření obchodních aktivit o další značku přišla s tím, jak se postupně zvyšovali nároky zákazníků autosalónů KOPECKÝ, které již nebylo možno s nabídkou PEUGEOTU uspokojovat. Rozhodnutí pro značku BMW vycházelo především z toho, že jako jedna z mála dávala v rámci synergie s Peugeotem smysl a navíc byla pro majitele takovým splněným snem. Pro zákazníky PEUGEOT se tak otevřela nabídka vozidel 4×4, velkých manažerských limuzín, sportovních vozů, apod., naopak zákazníkům BMW a to především těm korporátním, může francouzský lev nabídnout kompletní modelovou řadu lehkých užitkových vozidel, prostorných minibusů, speciálních nástaveb, případně malých referenčních vozidel. To, v čem si ale mohou být zákazníci všech autosalonů KOPECKÝ jisti, že kdykoli a v kteroukoli dobu o ně bude spolehlivě postaráno. O jejich skvělém přístupu svědčí i skutečnost, že se v roce 2016 stali nejúspěšnějším prodejcem užitkových vozidel Peugeot.

Generali Česká pojišťovna, Generali Česká Distribuce a.s.

Generali Česká pojišťovna je pojišťovací společnost působící v České republice. Česká pojišťovna koupila pojistný kmen pojišťovny Generali. Společně spojily své aktivity a od 21. prosince 2019 působí pod novým názvem Generali Česká pojišťovna. Vznikla tak největší pojišťovna na českém trhu. Pomáhali jsme v roce 1827, pomáháme i nyní Česká pojišťovna pomáhala již od svého vzniku, kdy podporovala sirotky po hasičích, kteří tragicky zahynuli při výkonu svého povolání. A četné dobročinné a veřejně prospěšné aktivity podporuje Česká pojišťovna i v současnosti. Překvapivá historie Nejznámější a největší historickou pojistnou událostí byl požár Národního divadla v roce 1881. Na jeho obnovu vyplatila Česká pojišťovna (tehdy První česká vzájemná Pojišťovna) 297 869 zlatých, což pro ni znamenalo velkou finanční ztrátu, zároveň však získala v očích českého národa značnou prestiž. Jednou z klientek pojišťovny byla i Ema Destinnová. Vedle významných osobností české historie, které měly u České pojišťovny sjednané pojištění, by se známá jména našla i v řadách zaměstnanců. Například v 70. letech 20. století v pojišťovně pracoval Josef Kinský, potomek významného šlechtického rodu založeného již ve 13. století.
https://www.generaliceska.cz/poradce-monika-krutova

E.ON Czech Republic

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působíme od roku 1998. Dodáváme elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobujeme více než 220.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Advanced Medical Solutions

Společnost Advanced Medical Solutions s.r.o. nabízí všem kterým záleží na svém zdraví možnosti odborné diagnostiky a terapie na špičkových technologiích v místech a za podmínek tak, aby to bylo co nejvhodnější pro pacienty, například na pracovišti, či jiných snadno dostupných místech. V současnosti působíme nejen rámci České republiky a Slovenska, ale hlavně v Itálii, Brazílii a dalších lokalitách, kde naše řešení přinášejí možnost odborného vyšetření včetně následné terapie, aniž by byl fyzicky přítomen odborný lékař. Jsme partneři a dodavatelé do nemocnic, klinik, lékáren i společnostem. Naše diagnostická a terapeutická řešení nabízíme formou ucelených programů na bázi telemedicíny s dohledem odborných lékařů a se zaměřením na kvalitu funkce cévního systému, který je základem zdravého toku života v každém z nás. Jsme Vám rádi k dispozici a zveme Vás na návštěvu našich stránek: www.amsolutions.cz – diagnostická telemedicína www.pneuven.cz – terapie

Bergl Diamonds

Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i Vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro Vás.

BEWIT

Profesionální aroma difuzéry a esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Vybírejte online! Přírodní složení, vlastní směsi olejů, kvalitní aroma difuzéry. Jen v Bewit.love! Kvalitní aroma difuzéry. Možnost spolupráce. 100% přírodní. Vlastní výroba olejů

DANDELION – JANA KOLRUSOVÁ

Jana Kolrusová založila v roce 2016 firmu Fit, zdraví, výživa ® zabývající se poradenskou a školicí činností v oblasti zdravého stravování a zdravého životní stylu pro pacienty s onemocněním diabetes, vysokým krevním tlakem, cholesterolem, děti, mládež a sportovce. K této činnosti v roce 2017 přidala i výrobní činnost. Jako první začala s výrobou bezkofeinové varianty tzv. kávoviny z praženého kořene smetánky lékařské pod značkou Dandelion. Následně byly přidány míchané bylinkové čaje a pražení kávových zrn metodou Fluid Bed, stejně jako čokoládové pralinky Dandelionky. Za ně a za Kávu Brazílie získala v roce 2019 ocenění Česká chuťovka. Výroba a poptávka po výrobcích Jany Kolrusové se natolik rozrostla, že na podzim roku 2019 otevřela První pampeliškovou kavárnu v Česku, čímž vznikla firma Dandelion. Kavárna je koncipována jako místo, kde zákazníci mohou ochutnat výrobky a užít si atmosféry a vůně pražírny, která je součástí kavárny.

Caresse BraExpert

Bojujete s bolestmi zad, během dne neustále upravujete ramínka od podprsenky, nebo se musíte hlídat, aby Vám někde nevypadla prsa? Známe tyhle situace. Zažily jsme je. A už je nechceme zažívat znovu. Proto je tu Caresse BraExpert. V prodejnách v Praze a Brně věnujeme každé ženě tolik času, kolik je zapotřebí. Důležité pro nás totiž je, abyste odcházela v dokonale zvoleném prádle, které Vám pozvedne prsa i sebevědomí. Zakladatelka Klára Hrušková si sama na sobě ověřila, co krásná, padnoucí podprsenka dovede udělat. Proto založila Caresse BraExpert, kde nejsou žádná prsa příliš malá, nebo velká. Kde víme, že na věku, postavě a velikosti opravdu záleží. Časem k nádhernému prádlu přibyl i sortiment pro ochranu stehen, který se stal neodmyslitelnou součástí šatníku každé ženy, která si chce užít pohodové léto v sukních.

Když jsme se začaly o prádlo zajímat, hodně rychle jsme zjistily, že máme ve svém okolí další desítky žen, které se trápí ve špatné podprsence. Začaly jsme shánět a zkoušet, poznávaly jsme nové značky, střihy a velikosti. Založení obchodu z toho nakonec vyplynulo zcela logicky.

ETERNAL BY HELENA

Česká podnikatelka, u které potřeba jít vlastní cestou a touha nacházet podobně naladěné lidi zvítězila nad uměleckou dráhou. Od 90.let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Helas New Encounters Club.
Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, chápání žen, potřeba vzájemného souladu a harmonie Helenu dovedla k založení značky „ETERNAL BY HELENA“.
Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každé ženy. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, naplnění, hojnosti a radosti. Život není jenom o podnikání.
Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším a dosažení rovnováhy.
První kolekce produktů má název VĚČNÁ HOJNOST. Symbolem kolekce Věčná hojnost je číslo sedm (septem), které je symbolem harmonie (harmonia). Máme sedm barev duhy (caelestis), sedm základních hudebních tónů. Sedmička je číslem všech tajemství a všeho mystického (mystic). Rezonuje s mystickou barvou fialovou nebo purpurovou. Sedm astrologických planet představuje sedm stupňů vědomí, sedm archetypálních vzorů. Kolekce je inspirována mandalami pro Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club od La Petien by Petra Volenec Němečková.

Nekonečná hojnost – Znovuzrození – Rozkvět – Sebevědomí – Odvaha – Přátelství – Strom života

FertiCare

Ferticare Prague je klinika reprodukční medicíny a gynekologie, kterou založil známý a uznávaný lékař Dr. Med. Petr Uher, Ph.D.. Navazuje na dlouholeté zkušenosti karlovarské pobočky Karlsbad Fertility a nabízí tak svým klientům jen ty nejlepší postupy prověřené časem. Dr. Petr Uher a jeho tým mají mnohaleté zkušenosti v oblasti reprodukční medicíny a genetiky nejenom v České republice, ale i v sousedních zemích. Spektrum poskytovaných služeb kliniky Ferticare Prague se pohybuje od základních gynekologických vyšetření nebo genetiky až po léčbu neplodnosti za pomoci nejnovějších laboratorních metod. Naše klinika pracuje vždy na nejvyšší lékařské úrovni a používá nejnovější laboratorní techniku v souladu s posledními vědeckými poznatky. Při tak citlivém a intimním tématu, jakou nedobrovolná neschopnost počít dítě přirozenou cestou představuje, hraje důvěra zcela zásadní roli. Tato projevená důvěra a odevzdání se do dobrých rukou je naprostým základem úspěchu na cestě k vytoužené rodině. Proto laskavá, precizní a především diskrétní podpora je pro nás naprostou samozřejmostí. Pro náš individuální přístup a rodinnou atmosféru kliniky si nás klienti velmi cení a my jim dokážeme plnit jejich konkrétní přání na cestě za vysněnou rodinou.

Harmonelo

JAROSLAVA

…móda o lidech a pro lidi…
Značka JAROSLAVA se zabývá úpletovou módou specifickou pro náročnou klientelu, která má zájem o nadčasový styl čistoty designu, výraznou-kultivovanou barevnost a kvalitní zpracování.

Typickým znakem je výrazná silueta, jednoduchost, elegance, která obsahuje praktickou podobu pohodlnosti.

Každá kolekce ( Jaro/ Léto či Podzim/Zima ) se skládá z mnoha prvků, jejichž kombinacemi vzniká nekonečně dlouhá řada různých outfitů vhodných jak pro běžné používání, tak i pro slavnostnější momenty…

Používáme kvalitní italské příze, většinou přírodní s příměsí elastických vláken, což zaručuje elastické, nemačkavé a praktické vlastnosti každé řady.

Velmi důležitou součástí našich služeb je zakázková tvorba modelů, které vytváříme našim klientkám přímo na míru dle individuálních představ a požadavků.

Jaroslava Procházková, která je majitelkou a návrhářkou této značky, studovala VŠUP v Praze, kde si osvojila kvalitní podobu řemeslné tvorby a Saint Martin’s School of Art v Londýně, kde získala titul Master of Art v oblasti Fashion design.

Spojením těchto dvou kultur vzniká styl, který má příznivce v stále se rozrůstající klientele jak v Evropě, tak i v USA.

Klimsz

Láska na první pohled existuje! Co vidíte, to si ihned zamilujete nebo jste s tím navždy skončili. Dejte lidem šanci zamilovat se do vaší firmy! studio Klimsz

Mediarex

Mediarex Communications and Consulting je full servisová reklamní agentura zaměřená jak na ATL, tak na BTL. Na trhu působíme od roku 1992 a za tu dobu jsme získali řadu jak českých, tak zahraničních ocenění. Nabízíme kompletní servis v oblasti marketing, reklamy, digitálních komunikací, PR, výroby reklamních TV spotů, a filmové a multimediální produkce. Jsme tým kreativních lidí a profesionálů, jež za sebou mají mnoholeté zkušenosti v oblasti reklamy. K našim klientům máme vždy individuální přístup a navrhujeme vždy řešení šité na míru zaměřené na maximální dosažitelný výsledek.

Naděje Byliny

Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Ministerstvem zdravotnictví, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad.

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin – gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.

Firma v současné době má v sortimentu více jak sto druhů bylinných tinktur. Mimořádně účinné jsou tinktury vyrobené z pupenů rostlin. Rostlina v pupenech přechovává svůj genetický potenciál, proto v nich shromažďuje nejcennější látky, které tělo zotavují a současně vytváří i obranný mechanismus – prevenci proti nemocem. Kombinací tinktur vznikly „kúry“, jsou to sestavy složené z několika tinktur bylinných i z pupenů. Společně mohou komplexně působit na organismus a léčit i zlepšovat zdravotní stav.

Postupným vývojem firmy Naděje Mgr. J. Podhorná objevila další možnosti zvýšení účinku samotných tinktur a to v první fázi o energii včelího biopole . Byly vybrány některé tinktury na specifické problémy a ošetřeny včelím biopolem a tato účinnost založená na energetickém působení je nejvyšší po dobu tří měsíců.

V druhé fázi vznikly patentově chráněné – gemmoglukany. Celkem je deset tinktur v 50 ml lahvičkách (zařazují se do speciálně sestavovaných kúr). Také spojením jednotlivých bylinných prostředků využíváme speciální tinktury k řešení zdravotních problémů.

Další řadou produktů jsou masti, oleje a výluhy, které doplňujeme k sestavě pro léčbu. Firma Naděje dodává do lékáren i většině našich předních velkoobchodů, kteří mají svoje obchodní sítě po celé ČR i v zahraničí. Firma se v průběhu let rozrostla až do dnešní podoby a o naše výrobky je stále větší zájem jak na českém trhu, tak i zahraničním trhu. Výrobky jsou certifikovány jako potravinové doplňky.

Dne 10. 9. 2016 při příležitosti oslav Univerzity Palackého v Olomouci byla oceněna p. Podhorná, a tím i firma Naděje za reprezentaci Univerzity Palackého v České republice i v zahraničí. Za rok 2016 získala ocenění 1. místo v soutěži českých podnikatelek za vytvoření zahrady pro pupeny, která je takovým světovým unikátem a za výrobu, propagaci a využití gemmoterapie pro pomoc lidskému organismu, kterou začala jako první vyrábět.

NEURAXPHARM & FARMAX & PREVENTAN

Farmax je obchodní značka předního českého výrobce generických léčiv a doplňků stravy, SVUS Pharma a.s. Široký sortiment přípravků nabízíme ve formě doplňků stravy. Jedním z nejvýznamnějších je řada Preventan® s obsahem originální látky ProteQuine® (nukleotidy, aminokyseliny, oligopeptidy) a vitaminem C pro normální funkci imunity. Většina spotřebitelů má velmi dobré zkušenosti s řadou MaxiCor®, která obsahuje vysokou koncentraci omega–3 nenasycených mastných kyselin v 1 kapsli

SAMURAI SHOT

POCTIVÝ ENERGETICKÝ NÁPOJ Z PRAVÉHO ČAJE
Alternativa pro ty, kteří potřebují dobít energii a udržet soustředění na vysoké úrovni. Jedná se o světový unikát. Vyzkoušejte

SCANquilt

Představení společnost
Značka SCANquilt byla založena v r. 1992 společností Silex spol. s r.o. a v současné době zaujímá se sítí více než 45 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design.

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme z produkce světových návrhářů moderní i tradiční vzory na ložní povlečení. Kolekce SCANquilt se 600 variacemi vzorů a barev povlečení je v současné době nejširší na trhu v ČR.

Velmi si zakládáme na kvalitě, inovacích a budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Ceníme si proto také prestižních ocenění Superbrands Award, které jsme získali v letech 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 i pro rok 2019 na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty.

Kromě rozvoje vlastní prodejní sítě a e-shopu scanquilt.cz spolupracujeme i s designérskými interiérovými studii, architekty, vybavujeme penziony, rekreační zařízení a řada společností využívá naše výrobky jako vkusný a praktický firemní dárek.

Vinařství Maláník-Osička

VINAŘSTVÍ MALÁNÍK-OSIČKA S.R.O. – Mikulčice je malou rodinnou firmou, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Vinařství vychází z dlouholeté vinařské tradice, která začala v roce 1960, kdy Štěpán Maláník ukončil studia na Vinařské škole ve Valticích a v roce 1967 vysadil první vinice. Ty byly postupně rozšiřovány za pomocí syna Jana Maláníka, zetě Vladimíra Osičky a dalších rodinných příslušníků.

Vinařství Maláník-Osička je založeno na filosofii, která se ubírá směrem kvalitního a moderního zpracování hroznů, z nichž získává jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem. Při výrobě vín se řídí mottem: „Každé víno se podobá svému tvůrci. Je zrcadlem jeho umu, šikovnosti, píle a vytrvalosti. V každém víně jsou vinařovy vrásky i úsměvy, radosti i smutky, úspěchy i prohry. Chvalme víno a prokažme mu službu úcty, aby se za nás nemuselo stydět“. Vinařství respektuje aktuální trendy při obhospodařování viničních ploch i při výrobě vína, které jsou sladěny s ekologickými požadavky. Menší hektarové výnosy a šetrné zacházení se surovinou při ručních pracích, umožňuje vyrábět vína vysoké jakosti, s výrazným a čistým odrůdovým charakterem. Pro vinařství je charakteristické zpracovávání hroznů vlastní produkce, bezprostředně po sklizni a v moderních prostorách vinařství, které je vybaveno moderními technologiemi. V současné době je zpracováváno cca 40 tun hroznů z vlastní produkce a ročně produkováno přes 35 000 lahví vína. Zastoupena jsou vína přívlastková – od pozdních sběrů až po výběry z cibéb a vína ledová.

BON BON

BON BON – ČESKÁ ZNAČKA, PŘEVÁŽNĚ RUČNÍ VÝROBA, ŠPIČKOVÉ ZAHRANIČNÍ I ČESKÉ SUROVINY A VLASTNÍ RECEPTURY

To všechno je základ úspěchu našich produktů.

BON BON je obchodní značka společnosti Kovandovi s r.o., vlastnící malou továrnu na čokoládu, která vyrábí a prodává originální, ručně tvarovanou čokoládu, pralinky a speciality z nugátu a z marcipánu. V desítkách obchodů a obchůdků, v několika zemích EU, jak ve vlastní síti, tak i formou franšíza, nabízí originálně zpracovanou čokoládu a marcipán BON BON.”

BON-BONBON-BON

Zažitému trendu “belgických pralinek” se zakladatelka společnosti, Petra Kovandová, postavila již při samotném vzniku firmy v roce 2007. Ty “svoje pralinky” začala vyrábět z kvalitní italské čokolády s různými podíly obsahu špičkového kakaa.

Výroba pralinek BON BON je potom postavena zejména na proslavené šikovnosti českých rukou, s minimální pomocí strojů.

BON-BONBON-BON

“Skoro denně plníme více než sto druhů pralinek, krájíme nugát, obalujeme kuličky, hrudky, barvíme a tvarujeme marcipán … Používáme jen ten nejlepší výrobní materiál: čokoláda je z Itálie, marcipán a kakao vozíme z Holandska, nugát nám dodává německá společnost a k tomu nakupujeme mnoho poctivých českých surovin: máslo, smetanu, rum, mandle, lískové a vlašské oříšky …..

Téměř všechny technologické postupy výroby našich pralinek probíhají ručně: potírání forem, temperace čokolády, zahřívání či vlastní plnění a také míchání náplní, většinou podle vlastní receptury. Kromě pralinek vyrábíme také marcipánové figurky z mandlové hmoty.”

CRIF - CZECH CREDIT BUREAU

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s je součástí celosvětové skupiny CRIF, která byla založena v roce 1988 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Dnes již působí na 4 kontinentech ve 30 zemích světa, kdy přes 4 400 zaměstnanců vytváří služby pro více než 55 000 společností a 310 000 spotřebitelů.

CRIF poskytuje v České republice a Slovenské republice svým klientům aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z ČR a SR čerpající z více než 85 informačních zdrojů. Volitelným modulem aplikace Cribis je mezinárodní služba SkyMinder umožňující prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa.

Firma nabízí rovněž komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu společností a municipalit.

Společnost CRIF je také organizátorem Bankovního registru klientských informací, jehož prostřednictvím si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů a Nebankovního registru klientských informací, který shromažďuje od věřitelských subjektů údaje o klientech a zajišťuje jejich zpracování.

Společnost rovněž provozuje registr finančních poradců ELIXIR, který je přehlednou databází profesních údajů finančních poradců, makléřů, agentů a dalších zprostředkovatelů finančně-poradenských služeb na českém trhu.

Registr platebních informací REPI byl společností CRIF založen za účelem sdílení platebních informací mezi jednotlivými členy, kteří poskytují svým klientům služby založené na splátkách – půjčkách, nákupech na splátky nebo nákupech na fakturu.

Esthé Laser Clinic

Jsme prestižní klinika estetické medicíny. Soustředíme se především na neinvazivní zákroky v oblasti laserové a estetické dermatologie a jsme jedni ze zakladatelů tohoto oboru v ČR. Téměř 20 let se specializujeme jak na české tak zahraniční klienty.

Pomůžeme vám s omlazením pleti, odstraněním žilek nebo například s léčbou kožních dermatóz. Naším hlavním oborem je laserová estetická medicína, ale soustředíme se i na korektivní dermatologii, dermatologii, ORL a cévní problematiku.

K zákrokům používáme pouze špičkovou technologii například v podobě certifikovaných laserů. Také se pyšníme akreditací školícího pracoviště pro laserovou medicínu.

Máme rádi, když jsou výsledky naší práce přirozené. Zákroky u nás provádějí pouze zkušení lékaři s dlouholetou praxí. S naším týmem odborníků se můžete blíže seznámit zde. Svoji profesionalitu navíc neustále zvyšujeme například sledováním nových vědeckých studií.

Granát, d.u.v., Turnov

Největší výrobce originálních šperků s českými granáty. Družstvo vzniklo sjednocením menších zlatnických firem v roce 1953, je vlastníkem dolů na české granáty a majitelem práva jejich těžby. Společnost udává trend designu a finální podoby granátového šperku. I přes používané nejmodernější výrobní technologie zůstává na špercích vysoký podíl ruční práce turnovských zlatníků. Díky jejich preciznosti a díky nápadům špičkových designérů družstva můžete dnes obdivovat rozsáhlou kolekci zlatých a stříbrných granátových šperků, která osloví ženy a dívky všech věkových kategorií. Výrobky družstva můžete zakoupit v síti sedmi podnikových prodejen /Turnov, Liberec, 3 x Praha, Český Krumlov, České Budějovice/, přes firemní e-shop případně u certifikovaných obchodních partnerů. Část produkce firmy směřuje také do ciziny – Evropa, Japonsko, USA, Austrálie. Společnost dále spolupracuje s mnoha státními institucemi na přípravě a výrobě reprezentativních darů pro významné zahraniční osobnosti.

INCA collagen

Inca Collagen je značka. Značka výjimečná a luxusní. Inca Collagen je jediným, a proto hýčkaným výrobkem společnosti INCA agency s.r.o. První modrozlatá krabička s unikátním tzv. bio-aktivním 100 % čistým kolagenem bez jakýchkoliv dalších přísad a se zcela zachovanou biologickou hodnotou, spatřila světlo světa v roce 2015. Od té doby se firmě daří budovat prestiž, oblíbenost a spolehlivost značky na domácím i zahraničním trhu. Od samého počátku naplňuje představu o úspěšném podnikání, kdy se za úspěch považují hospodářské výsledky, a mnohá další lidská očekávání, zejména možnost pomáhat druhým. Kolagen totiž hraje důležitou roli v tom, jak se cítíme a jak vypadáme, jeho užíváním ve vhodné formě a kvalitě si můžeme udržet krásu a zdraví mnohem déle, než příroda naplánovala. Úspěch značky již dnes dovoluje společnosti věnovat nemalé prostředky na charitativní činnost a podporu handicapovaných sportovců.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK

Příspěvková organizace Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK představuje jednu z páteřních institucí kulturní infrastruktury Prahy. Zajišťuje chod stejnojmenného orchestru, je pořadatelem koncertů komorní hudby a realizuje také ucelený soubor programů pro děti, školy a rodiny. Orchestr FOK patří ke špičkovým českým hudebním tělesům, založen byl roku 1934. Zkratka FOK symbolizuje původní zaměření souboru (Film – Opera – Koncert). Orchestr sídlí a koncertuje v atraktivním prostoru Smetanovy síně Obecního domu, který je jednou z nejznámějších secesních staveb v Praze. Od sezóny 2015/2016 v jeho čele stojí finský dirigent Pietari Inkinen.

Brands&Stories

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES – odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

epravo.cz

EPRAVO.CZ je elektronický internetový deník na doméně www.epravo.cz, který měsíčně navštíví více než 185 000 unikátních uživatelů, kteří shlédnou přibližně jeden milion stránek.
EPRAVO.CZ vydává čtvrtletník EPRAVO.CZ MAGAZINE v nákladu 25 000 tištěných a 35 000 elektronických výtisků, který je zdarma distribuován na právníky na různých pozicích, představitelům veřejného sektoru a managementu TOP 1000 českých podniků.
Jsme zakladateli soutěže Právník roku, soutěže pořádané ve spolupráci s Českou advokátní komorou a pod záštitou Ministerstva spravedlnosti ČR, Unie státních zástupců, Soudcovské unie ČR, Notářské komory ČR, Exekutorské komory ČR a Unie podnikových právníků ČR.
Jsme zakladateli soutěže Právnická firma roku / Czech Leading Law Firm, která se rychle stala prestižní soutěží špičkových advokátních kanceláří v ČR se silným mediálním a komerčním dopadem.

Madam BUSINESS

Vychází již 13. rokem! Prosperita Madam Business vstoupila na mediální trh v roce 2007 jako příloha tištěného měsíčníku Prosperita. Jde o tematicky zaměřené celky věnované především podnikatelkám a manažerkám. Tedy majitelkám firem, ať již těch největších či drobných, generálním ředitelkám, členkám vrcholového managementu i začínajícím podnikatelkám. Na stránkách Prosperity Madam Business vystupují ženy, které něco umí, které již hodně dokázaly, které mají nápady či trpělivou denní činorodou prací a vynalézavostí sobě vlastní obohacují život ostatních. A to jako osobnosti rozmanitých oborů – jako profesionálky v bankovnictví, vědě, informačních technologiích, potravinářství, lékařství, poradenství, na poli obchodu a marketingu, vědy a umění. Jsou to ženy, kterým se dostává zaslouženého celospolečenského uznání.

PRAŽSKÝ MAGAZIN

Pražský magazín – články, fotografie, informace, zajímavosti z Prahy a okolí.

PRESTIGE Clubs & circles

V roce 2020 oslavíme již 20té narozeniny titulu PRESTIGE, s řadou z Vás i společně na další narozeninové party, kde pokřtíme i jubilejní zvláštní vydání 20. ročníku.
Rádi uvítáme i připomínky, nápady a návrhy, zvláště od klubů, které již v průběhu dlouhých 20ti let jednotlivá vydání opakovaně obohatili svými realizovanými i připravovanými klubovými projekty, i od jejich partnerů, kteří svojí podporou širokou škálu klubových aktivit podporují a umožňují.
Děkujeme Vám všem za Vaši přízeň, podporu i dlouholetou spolupráci.

STATUSS MAGAZIN

STATUSS je lifestylový magazín orientovaný na business elitu a intelektuální společnost. Vysoká kvalita tisku, na lakované obálce vždy známá osobnost, kreativita myšlenek a genialita realizace, vychází ve třech jazycích – v českém, anglickém a ruském – což maximálně rozšiřuje okruh čtenářů.

S-Press

Vydavatelství s-press publishing vydává publikace výjimečné ženy, svět výjimečných a trendy, které představují úspěšné majitele a majitelky firem ze soukromého sektoru. Časopisy plní roli orientačního průvodce českým světem podnikání a umožňují čtenářům nahlédnout do spektra nabídky a kvality služeb jednotlivých společností. V dosavadních vydáních časopisu výjimečné ženy najdete více než 500 medailonů českých úspěšných podnikatelek.