Hlavní partner
Oficiální partner
Partneři
Firemní členové
Mediální partneři

Generali Česká pojišťovna, Generali Česká Distribuce a.s.

Generali Česká pojišťovna je pojišťovací společnost působící v České republice. Česká pojišťovna koupila pojistný kmen pojišťovny Generali. Společně spojily své aktivity a od 21. prosince 2019 působí pod novým názvem Generali Česká pojišťovna. Vznikla tak největší pojišťovna na českém trhu. Pomáhali jsme v roce 1827, pomáháme i nyní Česká pojišťovna pomáhala již od svého vzniku, kdy podporovala sirotky po hasičích, kteří tragicky zahynuli při výkonu svého povolání. A četné dobročinné a veřejně prospěšné aktivity podporuje Česká pojišťovna i v současnosti. Překvapivá historie Nejznámější a největší historickou pojistnou událostí byl požár Národního divadla v roce 1881. Na jeho obnovu vyplatila Česká pojišťovna (tehdy První česká vzájemná Pojišťovna) 297 869 zlatých, což pro ni znamenalo velkou finanční ztrátu, zároveň však získala v očích českého národa značnou prestiž. Jednou z klientek pojišťovny byla i Ema Destinnová. Vedle významných osobností české historie, které měly u České pojišťovny sjednané pojištění, by se známá jména našla i v řadách zaměstnanců. Například v 70. letech 20. století v pojišťovně pracoval Josef Kinský, potomek významného šlechtického rodu založeného již ve 13. století.
https://www.generaliceska.cz/poradce-monika-krutova

OXALIS

OXALIS je ryze česká společnost s dvaceti pěti letou historií a moderním přístupem ke zdravému životnímu stylu. Řadíme se mezi přední evropské výrobce a distributory sypaného čaje a výběrové kávy.
Posláním naší firmy je nabídnout jedinečnou kvalitu, chuť, požitek a relaxaci u šálku čaje a kávy. Čaje i kávu přivážíme z plantáží celého světa. Od léta 2013 jsme také jednou z největších pražíren výběrové kávy v ČR. Součástí naší široké nabídky je i rozsáhlý výběr čajového a kávového příslušenství a dárkového balení. Nabízíme více než 400 druhů čaje (zelené čaje, černé, oolongy, bílé čaje, raritní čaje, rozvíjející se čaje atd.) a 40 druhů kávy. Celkově sortiment zahrnuje více jak 1600 položek. Disponujeme vlastními laboratořemi, kde vyvíjíme vlastní čajové a kávové receptury. Kvalita, zdravotní nezávadnost a bezpečnost potravin je zárukou našeho úspěchu. Náš sortiment nabízíme v síti téměř 70 prodejen Oxalis čaj&káva v ČR a SR.

EPPINGER & KOLÁROVÁ LEGAL s.r.o., advokátní kancelář

EPPINGER & KOLÁROVÁ LEGAL je renomovaná advokátní kancelář v srdci Prahy, založená v roce 2021. Partneři advokátní kanceláře, Mgr. Aleš Eppinger a Mgr. Irena Kolárová, přinášejí více než dvacetiletou praxi a rozsáhlé znalosti z prestižních mezinárodních advokátních kanceláří. Excelujeme v poradenství v rámci složitých transakcí, včetně přeshraničních projektů, kde uplatňujeme strategický, vysoce aktivní a obchodně orientovaný přístup.

Zaměřujeme se zejména na oblast M&A (fúzí a akvizic), korporátní právo, nemovitosti a development, pracovní právo, soudní řízení a spornou agendu a také na velmi specifickou problematiku svěřenských fondů – ochrany rodinného majetku a mezigeneračního předávání firem.

Spolupracujeme s auditory, daňovými poradci a účetními, přinášíme multidisciplinární řešení a snažíme se najímat nejlepší právnické talenty pro bezkonkurenční úroveň služeb. Naším cílem je být advokátní kanceláří pro všechny právní potřeby našich klientů, poskytovat vysoce profesionální a probyznysová řešení, a využívat naši rozsáhlou mezinárodní síť k podpoře klientů na místní i zahraniční úrovni. Ve všem, co děláme, se snažíme překonávat očekávání klientů a budovat trvalé vztahy založené na důvěře a respektu.

E.ON Czech Republic

Skupina E.ON je tradičním partnerem české energetiky. Na českém trhu působíme od roku 1998. Dodáváme elektřinu 1,2 milionu zákazníků a zemním plynem zásobujeme více než 220.000 zákazníků, a to převážně v jižních Čechách a na jižní Moravě.

Bergl Diamonds

Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i Vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro Vás.

BEWIT

Profesionální aroma difuzéry a esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Vybírejte online! Přírodní složení, vlastní směsi olejů, kvalitní aroma difuzéry. Jen v Bewit.love! Kvalitní aroma difuzéry. Možnost spolupráce. 100% přírodní. Vlastní výroba olejů

DANDELION – JANA KOLRUSOVÁ

Jana Kolrusová založila v roce 2016 firmu Fit, zdraví, výživa ® zabývající se poradenskou a školicí činností v oblasti zdravého stravování a zdravého životní stylu pro pacienty s onemocněním diabetes, vysokým krevním tlakem, cholesterolem, děti, mládež a sportovce. K této činnosti v roce 2017 přidala i výrobní činnost. Jako první začala s výrobou bezkofeinové varianty tzv. kávoviny z praženého kořene smetánky lékařské pod značkou Dandelion. Následně byly přidány míchané bylinkové čaje a pražení kávových zrn metodou Fluid Bed, stejně jako čokoládové pralinky Dandelionky. Za ně a za Kávu Brazílie získala v roce 2019 ocenění Česká chuťovka. Výroba a poptávka po výrobcích Jany Kolrusové se natolik rozrostla, že na podzim roku 2019 otevřela První pampeliškovou kavárnu v Česku, čímž vznikla firma Dandelion. Kavárna je koncipována jako místo, kde zákazníci mohou ochutnat výrobky a užít si atmosféry a vůně pražírny, která je součástí kavárny.

Caresse BraExpert

Bojujete s bolestmi zad, během dne neustále upravujete ramínka od podprsenky, nebo se musíte hlídat, aby Vám někde nevypadla prsa? Známe tyhle situace. Zažily jsme je. A už je nechceme zažívat znovu. Proto je tu Caresse BraExpert. V prodejnách v Praze a Brně věnujeme každé ženě tolik času, kolik je zapotřebí. Důležité pro nás totiž je, abyste odcházela v dokonale zvoleném prádle, které Vám pozvedne prsa i sebevědomí. Zakladatelka Klára Hrušková si sama na sobě ověřila, co krásná, padnoucí podprsenka dovede udělat. Proto založila Caresse BraExpert, kde nejsou žádná prsa příliš malá, nebo velká. Kde víme, že na věku, postavě a velikosti opravdu záleží. Časem k nádhernému prádlu přibyl i sortiment pro ochranu stehen, který se stal neodmyslitelnou součástí šatníku každé ženy, která si chce užít pohodové léto v sukních.

Když jsme se začaly o prádlo zajímat, hodně rychle jsme zjistily, že máme ve svém okolí další desítky žen, které se trápí ve špatné podprsence. Začaly jsme shánět a zkoušet, poznávaly jsme nové značky, střihy a velikosti. Založení obchodu z toho nakonec vyplynulo zcela logicky.

ETERNAL BY HELENA

Česká podnikatelka, u které potřeba jít vlastní cestou a touha nacházet podobně naladěné lidi zvítězila nad uměleckou dráhou. Od 90.let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Helas New Encounters Club.
Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, chápání žen, potřeba vzájemného souladu a harmonie Helenu dovedla k založení značky „ETERNAL BY HELENA“.
Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každé ženy. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, naplnění, hojnosti a radosti. Život není jenom o podnikání.
Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším a dosažení rovnováhy.
První kolekce produktů má název VĚČNÁ HOJNOST. Symbolem kolekce Věčná hojnost je číslo sedm (septem), které je symbolem harmonie (harmonia). Máme sedm barev duhy (caelestis), sedm základních hudebních tónů. Sedmička je číslem všech tajemství a všeho mystického (mystic). Rezonuje s mystickou barvou fialovou nebo purpurovou. Sedm astrologických planet představuje sedm stupňů vědomí, sedm archetypálních vzorů. Kolekce je inspirována mandalami pro Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club od La Petien by Petra Volenec Němečková.

Nekonečná hojnost – Znovuzrození – Rozkvět – Sebevědomí – Odvaha – Přátelství – Strom života

ETERNAL ESSENCE - HARMONY BODY & SOUL

Program Heleny Kohoutové "Eternal Esence - Harmony Body & Soul" se věnuje tématům spojeným se zdravím, vnitřní spokojeností, harmonií a celistvostí. Součástí programu budou zajímavé rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, doporučení a sdílené zkušenosti. Dotkneme se z různých úhlů pohledu mnoha témat. Jak být spokojený za všech okolností, změny přijímat klidně, s nadhledem a jako příležitost.

Harmonelo

LabePharm s.r.o.

Společnost LabePharm s.r.o. je česká farmaceutická společnost sídlící v samém srdci Hradce Králové.
Uplatňujeme svoje mnohaleté zkušenosti na farmaceutickém trhu s orientací na doplňky stravy.
Využíváme jedinečnou příležitost šířit mezi lidmi povědomí o zdravém životním způsobu života.
Snažíme se inspirovat, radit a pomáhat na cestě ke zdravějšímu a vitálnějšímu životu.
Soustředíme se na výrobu a distribuci OTC přípravků a otevíráme zákazníkům nové a vylepšené možnosti, jak dbát o své zdraví.

Naděje Byliny

Výroba bylinných tinktur probíhá v provozu certifikovaném Ministerstvem zdravotnictví, je pečlivě testována v průběhu celého procesu ve vlastních laboratořích. Bylinné produkty jsou zpracovávány bez chemických a konzervačních přísad.

Majitelkou společnosti je paní Mgr. Jarmila Podhorná, která vždy milovala přírodu a její dary, tak se její záliba stala i povoláním. Studovala, získávala informace v oblasti lidského organismu i alternativní medicíny. Pro výrobu bylinných tinktur a vznik firmy Naděje se rozhodla ve chvíli, kdy studovala „ Herbář léčivých rostlin „ pana Janči a Zentricha s obsahem o novém léčebném směru – gemmoterapie a možnosti významného působení výtažků z pupenů rostlin – gemmoterapeutik na lidský organismus. Přání Mgr. J. Podhorné bylo a je, aby lásku k lidem a její zkušenosti v oblasti gemmoterapie i alternativní medicíny předala především nemocným. Specializovala se na výrobu přípravků bez nežádoucích účinku a cenově dostupných, které působí na organismus příznivě jako prevence i regenerace a zlepšení stavu při různých zdravotních problémech.

Firma v současné době má v sortimentu více jak sto druhů bylinných tinktur. Mimořádně účinné jsou tinktury vyrobené z pupenů rostlin. Rostlina v pupenech přechovává svůj genetický potenciál, proto v nich shromažďuje nejcennější látky, které tělo zotavují a současně vytváří i obranný mechanismus – prevenci proti nemocem. Kombinací tinktur vznikly „kúry“, jsou to sestavy složené z několika tinktur bylinných i z pupenů. Společně mohou komplexně působit na organismus a léčit i zlepšovat zdravotní stav.

Postupným vývojem firmy Naděje Mgr. J. Podhorná objevila další možnosti zvýšení účinku samotných tinktur a to v první fázi o energii včelího biopole . Byly vybrány některé tinktury na specifické problémy a ošetřeny včelím biopolem a tato účinnost založená na energetickém působení je nejvyšší po dobu tří měsíců.

V druhé fázi vznikly patentově chráněné – gemmoglukany. Celkem je deset tinktur v 50 ml lahvičkách (zařazují se do speciálně sestavovaných kúr). Také spojením jednotlivých bylinných prostředků využíváme speciální tinktury k řešení zdravotních problémů.

Další řadou produktů jsou masti, oleje a výluhy, které doplňujeme k sestavě pro léčbu. Firma Naděje dodává do lékáren i většině našich předních velkoobchodů, kteří mají svoje obchodní sítě po celé ČR i v zahraničí. Firma se v průběhu let rozrostla až do dnešní podoby a o naše výrobky je stále větší zájem jak na českém trhu, tak i zahraničním trhu. Výrobky jsou certifikovány jako potravinové doplňky.

Dne 10. 9. 2016 při příležitosti oslav Univerzity Palackého v Olomouci byla oceněna p. Podhorná, a tím i firma Naděje za reprezentaci Univerzity Palackého v České republice i v zahraničí. Za rok 2016 získala ocenění 1. místo v soutěži českých podnikatelek za vytvoření zahrady pro pupeny, která je takovým světovým unikátem a za výrobu, propagaci a využití gemmoterapie pro pomoc lidskému organismu, kterou začala jako první vyrábět.

CRIF - CZECH CREDIT BUREAU

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s je součástí celosvětové skupiny CRIF, která byla založena v roce 1988 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Dnes již působí na 4 kontinentech ve 30 zemích světa, kdy přes 4 400 zaměstnanců vytváří služby pro více než 55 000 společností a 310 000 spotřebitelů.

CRIF poskytuje v České republice a Slovenské republice svým klientům aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z ČR a SR čerpající z více než 85 informačních zdrojů. Volitelným modulem aplikace Cribis je mezinárodní služba SkyMinder umožňující prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa.

Firma nabízí rovněž komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu společností a municipalit.

Společnost CRIF je také organizátorem Bankovního registru klientských informací, jehož prostřednictvím si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů a Nebankovního registru klientských informací, který shromažďuje od věřitelských subjektů údaje o klientech a zajišťuje jejich zpracování.

Společnost rovněž provozuje registr finančních poradců ELIXIR, který je přehlednou databází profesních údajů finančních poradců, makléřů, agentů a dalších zprostředkovatelů finančně-poradenských služeb na českém trhu.

Registr platebních informací REPI byl společností CRIF založen za účelem sdílení platebních informací mezi jednotlivými členy, kteří poskytují svým klientům služby založené na splátkách – půjčkách, nákupech na splátky nebo nákupech na fakturu.

Granát, d.u.v., Turnov

Největší výrobce originálních šperků s českými granáty. Družstvo vzniklo sjednocením menších zlatnických firem v roce 1953, je vlastníkem dolů na české granáty a majitelem práva jejich těžby. Společnost udává trend designu a finální podoby granátového šperku. I přes používané nejmodernější výrobní technologie zůstává na špercích vysoký podíl ruční práce turnovských zlatníků. Díky jejich preciznosti a díky nápadům špičkových designérů družstva můžete dnes obdivovat rozsáhlou kolekci zlatých a stříbrných granátových šperků, která osloví ženy a dívky všech věkových kategorií. Výrobky družstva můžete zakoupit v síti sedmi podnikových prodejen /Turnov, Liberec, 3 x Praha, Český Krumlov, České Budějovice/, přes firemní e-shop případně u certifikovaných obchodních partnerů. Část produkce firmy směřuje také do ciziny – Evropa, Japonsko, USA, Austrálie. Společnost dále spolupracuje s mnoha státními institucemi na přípravě a výrobě reprezentativních darů pro významné zahraniční osobnosti.

INCA collagen

Inca Collagen je značka. Značka výjimečná a luxusní. Inca Collagen je jediným, a proto hýčkaným výrobkem společnosti INCA agency s.r.o. První modrozlatá krabička s unikátním tzv. bio-aktivním 100 % čistým kolagenem bez jakýchkoliv dalších přísad a se zcela zachovanou biologickou hodnotou, spatřila světlo světa v roce 2015. Od té doby se firmě daří budovat prestiž, oblíbenost a spolehlivost značky na domácím i zahraničním trhu. Od samého počátku naplňuje představu o úspěšném podnikání, kdy se za úspěch považují hospodářské výsledky, a mnohá další lidská očekávání, zejména možnost pomáhat druhým. Kolagen totiž hraje důležitou roli v tom, jak se cítíme a jak vypadáme, jeho užíváním ve vhodné formě a kvalitě si můžeme udržet krásu a zdraví mnohem déle, než příroda naplánovala. Úspěch značky již dnes dovoluje společnosti věnovat nemalé prostředky na charitativní činnost a podporu handicapovaných sportovců.

SCANquilt

Představení společnost
Značka SCANquilt byla založena v r. 1992 společností Silex spol. s r.o. a v současné době zaujímá se sítí více než 45 prodejen významné místo na českém trhu jako výrobce a prodejce sortimentu zaměřeného na kvalitní lůžkoviny, zdravé spaní, trendy a design.

Naší snahou je přinášet inspiraci, hravost a hezkou pohodu do Vašich domovů. Pečlivě proto vybíráme z produkce světových návrhářů moderní i tradiční vzory na ložní povlečení. Kolekce SCANquilt se 600 variacemi vzorů a barev povlečení je v současné době nejširší na trhu v ČR.

Velmi si zakládáme na kvalitě, inovacích a budování dlouhodobého vztahu se zákazníky. Ceníme si proto také prestižních ocenění Superbrands Award, které jsme získali v letech 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 i pro rok 2019 na základě hodnocení spotřebitelů a odborné poroty.

Kromě rozvoje vlastní prodejní sítě a e-shopu scanquilt.cz spolupracujeme i s designérskými interiérovými studii, architekty, vybavujeme penziony, rekreační zařízení a řada společností využívá naše výrobky jako vkusný a praktický firemní dárek.

RUTEX CZ, s.r.o.

Společnost, která se již od roku 2006 věnuje textilu. Od návrhu oblečení, přes výrobu až po samotnou recyklaci, kterou se její vize o kompletní službě uzavírá. Jako podpůrný prostředek, pro řízení a správu uniforem u zákazníků, společnost vyvinula i aplikaci CUM – CAMIA UNIFORM MANAGEMENT.

Značky:

CAMIA
Společnost navrhuje a dodává uniformy vlastní značky CAMIA, které vynikají svou originalitou a kvalitním zpracováním. Na uniformy totiž v RUTEX CZ nepohlíží jako na levné pracovní oblečení, ale jako na oblečení, které nosí lidé a které reprezentuje nejen je, jako osobu ale také společnost, kterou zastupují. Každý projekt je jedinečný a k němu jako takovému i RUTEX CZ přistupuje s maximální pílí a úsilím.

CAMIA YOUNG
Pod značkou CAMIA YOUNG tvoří RUTEX CZ speciální kolekce dětských školních uniforem. Cílem těchto návrhů je zejména dát dětem kvalitní oblečení, které mají mnohdy na sobě celý den. Pro školu tak vytváří kolekci uniforem v souladu s jejími požadavky, aby reprezentovaly vizi školy, její zaměření a zároveň odrážely kulturu, kterou svým žákům nabízí na několik let dopředu.

TERMOVEL
RUTEX CZ zastupuje na českém trhu také značku TERMOVEL, kvalitní funkční oblečení, které se vyrábí v České a Slovenské republice. TERMOVEL má širokou škálu materiálů a střihů dámské i pánské kolekce. Zaměřuje se na termoprádlo a sportovní oblečení. Výroba myslí ale i na naše děti. Vytváří speciální kolekce dětského funkčního termoprádla a oblečení TERMOVEL s dětskými motivy a v jednobarevném provedení pro starší děti. Výrobky vynikají svou funkčností a zpracováním. Více než 25 let zkušeností u TERMOVELU zajistí kvalitu, která nezklame.

Společnosti ale nejsou lhostejné ani problémy druhých, a to hlavně problémy dětí. RUTEX CZ, s.r.o. podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem, jejímž prostřednictvím poskytujeme pomoc maminkám s dětmi v azylových domech a rodinám, kterým hrozí odebírání dětí do ústavu. Dále podporujeme Lékaře bez hranic, organizaci pomáhající lidem v nouzi a obětem přírodních katastrof po celém světě.

Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK

Příspěvková organizace Symfonický orchestr hl. m. Prahy FOK představuje jednu z páteřních institucí kulturní infrastruktury Prahy. Zajišťuje chod stejnojmenného orchestru, je pořadatelem koncertů komorní hudby a realizuje také ucelený soubor programů pro děti, školy a rodiny. Orchestr FOK patří ke špičkovým českým hudebním tělesům, založen byl roku 1934. Zkratka FOK symbolizuje původní zaměření souboru (Film – Opera – Koncert). Orchestr sídlí a koncertuje v atraktivním prostoru Smetanovy síně Obecního domu, který je jednou z nejznámějších secesních staveb v Praze. Od sezóny 2015/2016 v jeho čele stojí finský dirigent Pietari Inkinen.

Brands&Stories

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES – odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

epravo.cz

EPRAVO.CZ je elektronický internetový deník na doméně www.epravo.cz, který měsíčně navštíví více než 185 000 unikátních uživatelů, kteří shlédnou přibližně jeden milion stránek.
EPRAVO.CZ vydává čtvrtletník EPRAVO.CZ MAGAZINE v nákladu 25 000 tištěných a 35 000 elektronických výtisků, který je zdarma distribuován na právníky na různých pozicích, představitelům veřejného sektoru a managementu TOP 1000 českých podniků.
Jsme zakladateli soutěže Právník roku, soutěže pořádané ve spolupráci s Českou advokátní komorou a pod záštitou Ministerstva spravedlnosti ČR, Unie státních zástupců, Soudcovské unie ČR, Notářské komory ČR, Exekutorské komory ČR a Unie podnikových právníků ČR.
Jsme zakladateli soutěže Právnická firma roku / Czech Leading Law Firm, která se rychle stala prestižní soutěží špičkových advokátních kanceláří v ČR se silným mediálním a komerčním dopadem.

Madam BUSINESS

Vychází již 13. rokem! Prosperita Madam Business vstoupila na mediální trh v roce 2007 jako příloha tištěného měsíčníku Prosperita. Jde o tematicky zaměřené celky věnované především podnikatelkám a manažerkám. Tedy majitelkám firem, ať již těch největších či drobných, generálním ředitelkám, členkám vrcholového managementu i začínajícím podnikatelkám. Na stránkách Prosperity Madam Business vystupují ženy, které něco umí, které již hodně dokázaly, které mají nápady či trpělivou denní činorodou prací a vynalézavostí sobě vlastní obohacují život ostatních. A to jako osobnosti rozmanitých oborů – jako profesionálky v bankovnictví, vědě, informačních technologiích, potravinářství, lékařství, poradenství, na poli obchodu a marketingu, vědy a umění. Jsou to ženy, kterým se dostává zaslouženého celospolečenského uznání.

PRAŽSKÝ MAGAZIN

Pražský magazín – články, fotografie, informace, zajímavosti z Prahy a okolí.

PRESTIGE Clubs & circles

V roce 2020 oslavíme již 20té narozeniny titulu PRESTIGE, s řadou z Vás i společně na další narozeninové party, kde pokřtíme i jubilejní zvláštní vydání 20. ročníku.
Rádi uvítáme i připomínky, nápady a návrhy, zvláště od klubů, které již v průběhu dlouhých 20ti let jednotlivá vydání opakovaně obohatili svými realizovanými i připravovanými klubovými projekty, i od jejich partnerů, kteří svojí podporou širokou škálu klubových aktivit podporují a umožňují.
Děkujeme Vám všem za Vaši přízeň, podporu i dlouholetou spolupráci.

STATUSS MAGAZIN

STATUSS je lifestylový magazín orientovaný na business elitu a intelektuální společnost. Vysoká kvalita tisku, na lakované obálce vždy známá osobnost, kreativita myšlenek a genialita realizace, vychází ve třech jazycích – v českém, anglickém a ruském – což maximálně rozšiřuje okruh čtenářů.

S-Press

Vydavatelství s-press publishing vydává publikace výjimečné ženy, svět výjimečných a trendy, které představují úspěšné majitele a majitelky firem ze soukromého sektoru. Časopisy plní roli orientačního průvodce českým světem podnikání a umožňují čtenářům nahlédnout do spektra nabídky a kvality služeb jednotlivých společností. V dosavadních vydáních časopisu výjimečné ženy najdete více než 500 medailonů českých úspěšných podnikatelek.