DIAMANTOVÁ ŘÍŠE ALEŠE BERGLA: JAK URČIT CENU DIAMANTU A DRAHÝCH KOVŮ?

26. 5. 2022
Praha 1
Kdy:
26. květen 2022 13:00
Město:
Praha 1
Místo:
zlatnictví Bergl Diamonds, Klimentská 1974/20, 110 00 Petrská čtvrť

Setkání s omezenou kapacitou.
Účast výhradně na základě osobního pozvání. 

Srdečně vás zveme na výjimečnou exkurzi "DIAMANTOVÁ ŘÍŠE ALEŠE BERGLA - Zlatnické řemeslo, drahé kameny, světový design.", která se uskuteční ve třech termínech, ve zlatnictví Bergl Diamonds, Klimentská 1974/20, 110 00 Petrská čtvrť. Diamanty, drahé kovy, ale i běžně nepřístupné zázemí obchodu představí světově uznávaný zlatník designer a soudní znalec, pan Aleš Bergl, Bergl Diamonds. 

První exkurze nese název: "Jak určit cenu diamantu a drahých kovů?" Zajímá Vás, co je to vlastně karát a jak ovlivňuje hodnotu diamantů? Jak rozpoznat kvalitu diamantu? Jak se vyznat v diamantech a jejich skutečné hodnotě?

BERGL DIAMONDS - Klenotník světových Miss
Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro vás.

Kapacita obchodu umožňuje komorní ambiente a je určena pouze pro maximálně pět osob. Děkujeme za pochopení a vaši včasnou registraci (jedné osoby) přes registrační formuláře níže.

Vybrat si můžete z těchto termínů:

Jak určit cenu diamantu a drahých kovů? 
ČTVRTEK 26. května 2022 od 13 hodin

Základy zlatnického řemesla aneb jak vzniká šperk. 
ČTVRTEK 16. června 2022 od 13 hodin

Barevné kameny a nejnovější trendy v klenotnictví. 
ČTVRTEK 29. září 2022 od 13 hodin