Většina z nás máme jednu věc společnou. Vedle starostí v podnikání nás nejvíce zaměstnávají myšlenky spojené s našimi drahými ratolestmi. Ať už v roli rodičů nebo prarodičů.

Už při „plánování“ potomků vidíme jejich zářnou budoucnost. Vidíme ty hokejisty, lyžařky, umělce, manažery a ředitele, prezidentky… Jak ale dítě správně vychovávat, abychom jim dopřáli bezstarostné dětství i volnost v rozhodování o sobě samém, aby získalo co nejvíce zkušeností, podnětů i pozitivních vzorů? Jak dítě motivovat a neubít jeho nadšení?

EMOCE - STRES - LÁSKA - VOLNOST - CÍLEVĚDOMOST - VÝSLEDKY - HRAVOST - to jsou témata, která se týkají každého z nás.

Základem je určitě dobře volit, ať už je to školka, škola nebo kroužky. Důležité je dopřát svému dítěti vzdělání, které mu pomůže přirozeně a přitom intenzivně objevovat svět. Co zvládneme my a co je role školy? Existují dobří pedagogové a lze je vůbec najít? Jak zvládat emoce a stres spojený s rodičovstvím a co teprve, když máme hodně práce? Diskuze se zakladatelkou duální školy a maminkou pěti dětí, pedagogickým lídrem a dvojnásobným vítězem světového fóra učitelů, psycholožky, školního preventisty, logopeda a učitele.  

Na co bychom se měli zaměřit a na co se ptát? Jak si správným výběrem ušetřit čas, získat rodinnou pohodu a nemít navíc další vrásky? 

O tom všem si budeme povídat se zakladatelkou sítí mateřských škol a základní školy WONDERLAND ACADEMY paní Pavlou Hajian, která je sama maminkou pěti dětí.  

V diskuzi


Premium
Tento obsah je dostupný pouze pro členy klubu
NEBO Chci se stát členem

19. srpen 2021, Veronika Krnáčová

Další webináře

29. 06.
2022
ÚSPORY ENERGIE V PODNICÍCH

Online webinář specialisty na dotace, společnosti 201 consulting, která je...

9. 06.
2022
DIGITALIZACE FIREM S POMOCÍ DOTACE Z EU, DOTACE AŽ 179 MLD. PRO ČESKÉ FIRMY
5. 05.
2022
JAK NAJÍT TU SPRÁVNOU CESTU K VYSNĚNÉ POSTAVĚ A NEZTRATIT SE V KALORIÍCH
14. 04.
2022
STIMULACE SVALŮ - NEJRYCHLEJŠÍ ZPŮSOB, JAK DOSTAT TĚLO DO KONDICE
1. 04.
2022
DOTACE AŽ 179 MLD. PRO ČESKÉ FIRMY. PŘIPRAVTE SE JIŽ NYNÍ - CLOUD, HARDWARE, SOFTWARE.
22. 03.
2022
DŮLEŽITÉ JE BÝT DOBRÝM ČLOVĚKEM, I KDYŽ SE NIKDO NEDÍVÁ