OBLEČENÁ ŽIVOTEM BY JITKA KLETT

6. 6. 2024
Praha 10
Kdy:
6. červen 2024 18:00
Město:
Praha 10
Místo:
FASHION STUDIO JITKA KLETT COUTURE, Ruská 2026/71

Srdečně vás zveme na inspirativní privátní setkání pořádané u příležitosti představení nové knihy módní návrhářky a držitelky prestižního ocenění Premio Europeo St. Oscar della Moda, Jitky Klett s titulem OBLEČENÁ ŽIVOTEM, skutečný příběh módní návrhářky - držitelky Oskara ve světě módy.

Tato kreativní žena plná odhodlání a vzrušení z objevování světa nejen vlastní fantazie, vás provede příběhem svého života a kariéry, která překročila hranice České republiky. Její kniha je určena všem, kdo chtějí poznat zákulisí módního světa. Netradiční formou přibližuje budování módní značky Jitky Klett i jejích módních salonů a odhaluje skutečnosti, které obvykle zůstávají skryté za oponou z nejkvalitnějších látek. Kdo jsou ženy, které vyhledávají služby módního salonu? Kolik úsilí je třeba, aby si k vám našly cestu nejúspěšnější a nejvlivnější ženy v zemi? Jak obtížné je proniknout na nejprestižnější světová mola a jak náročné je se tam udržet?

Součástí setkání bude autogramiáda včetně krátkého autorského čtení, prohlídka FASHION STUDIA JITKA KLETT COUTURE, degustace vín z rodinného vinařství Maláník-Osička a pohoštění z kuchyně IDC - FOOD.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.