VZTAHY MEZI SPOLEČNÍKY A JEJICH EFEKTIVNÍ ŘÍZENÍ

7. 3. 2024
Praha 5

Na tomto setkání se budete moci inspirovat praxí a příběhy předních právních odborníků z oblasti korporátního práva a sporné agendy, kteří se zaměřují na efektivní nastavení vlastnických struktur společností, prevenci a řešení sporů mezi společníky. Mimo jiné budeme diskutovat otázky jako:  Jaká pravidla přispívají k dobrým vztahům mezi společníky? Jak předejít krizovým situacím v podnikání? Jak efektivně řešit vzniklé spory, když preventivní opatření selhala? Jaké jsou možnosti a postupy v případě "rozvodu" společníků?

Naše setkání Vám poskytne cenné informace o tom, jak předcházet situacím, které by mohly vést k oslabení Vaší pozice ve společnosti, oslabení samotné společnosti a jak vše naopak nastavit tak, aby společnost ještě více prosperovala. Zjistíte, jak současná legislativa umožňuje flexibilní a kreativní nastavení vlastnické struktury a práv společníků, a jak efektivně řešit vztahy společníků.

Přednášejícími budou Mgr. Irena Kolárová, advokátka a zakládající partnerka advokátní kanceláře  EPPINGER & KOLÁROVÁ Legal, s.r.o., která je uznávanou expertkou na korporátní právo, fúze a akvizice a Mgr. Aleš Eppinger, advokát a zakládající partner advokátní kanceláře EPPINGER & KOLÁROVÁ Legal, s.r.o. a uznávaný expert na soudní spory. Přijďte se inspirovat a získat užitečné informace, které mohou být klíčové pro Vaše podnikání.

Účast na semináři je zdarma. Kapacita prostor je omezena, proto prosíme o včasnou rezervaci.
Akce není určena pro zaměstnance poradenských či právnických společností. Děkujeme za pochopení.

Více o přednášejících společnosti EPPINGER & KOLÁROVÁ Legal, s.r.o.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.