NAJDI SVŮJ POKLAD

3. 10. 2023
Praha 1

Upřímně Vás zveme na setkání, kde se dotkneme „esence života“.  Každá žena si přejeme žít naplněný život, najít své poslání, vnitřní štěstí, smysluplnost, dosáhnout rovnováhy, harmonie a lásky a v případě nás žen, porozumět našim drahým polovičkám - mužům ?.  Můžeme to krátce shrnout a prostě říci Najít svůj poklad“.

Do křesla pro hosta postupně usedne řada ikonických hostů, ale těšit se můžete i na krásné a rychlé líčení pro každou příležitost, ochutnávku čokoládového „šampaňského“, výstava skleněných plastik Achilleas a zajímavosti z kolekce Eternal by Helena .

Jeden z hlavních hostů, pan Pavel VOSOBA, kouč a autor několika knižních bestsellerů říká „Jít za světlem, i když se dějí různé věci. Jedinečnost člověka je neopakovatelná a tedy dokonalá. Říká se, že kdo hledá najde. Hledejme a soustřeďme se na své Já a svého Génia, abychom dříve nebo později dosáhli svého úspěchu, výsledků a naplnění vize.“ 

Jak se nevzdávat a jít vždy dál. Jak pochopit své vnitřní nastavení a nalézt schopnost jednat lehce s otiskem toho, co je třeba. To bude zlatou nitkou celého setkání.

Pokud hovoříme o POKLADU, tak logicky setkání pořádáme v exkluzivních prostorách České mincovny, v historickém domě v Havelské ulici v centru Prahy, v jedné z největších prodejen zlatých a stříbrných mincí, medailí a investičních slitků v České republice a s výběrem zboží dalších zahraničních mincoven.

 

Harmonogram

 • Přivítání hostů

  Helena KOHOUTOVÁ, zakladatelka klubu

  18:15
 • Spravujte svůj poklad tak, aby Vám celý život dobře sloužil

  Andrea NOVÁKOVÁ, Manažer klíčových klientů SME, Generali Česká pojišťovna

  18:20
 • Ženy jako bohyně a jak nikdy nesejít ze své cesty

  Věra KOMÁROVÁ, strategická ředitelka Dermacol, zakladatelka Leonardo da Vinci Academy.

  Krásné a rychlé líčení pro každou příležitost.
  Silvie SIEGER, dvorní vizážistka Dermacol

   

  18:30
 • Vlasy, koruna ženy

  Marie MIXOVÁ, zakladatelka sítě Frank Provost v ČR

  18:45
 • TALK SHOW: PAVEL VOSOBA

  O lehkosti v životě, vnitřní radosti, ale také jak to vidí muži a co na ženách milují

  18:55
 • PŘÍBĚH ČOKOLÁDOVÉHO "ŠAMPAŇSKÉHO" Chocolate in a bottle

  Příběh klasického francouzského Chardonnay s chutí a vůni čokolády a lískových oříšku

  19:30
 • Pohoštění & Networking
  19:45

Společenské setkání pouze pro pozvané členy a přátele Podnikatelské platformy Helas. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.

Dámský klub je součástí Podnikatelské platformy Helas, která od roku 1997 sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem, osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají. Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem a jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli.  Součástí platformy jsou i projekty Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Exportérů, Helas New Encounters Club a Helas Ladies Club. Každoročně jsme ve spojení s jedenácti tisíci českými firmami. Máme tedy vzácnou možnost vytvořit si vlastní – společné mikroklima, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho se můžeme spolehnout, hledat nové zdroje, nepřestat věřit. Chránit svou svobodu a postupovat kupředu, díky důvěryhodným doporučením a vztahům. V této věci spolupracujeme s odborníky a profesionály. Jenom v loňském roce jsme sdružili 362 finalistů, což představovalo cca 122milard kumulovaného obratu a více než  36tis zaměstnanců v rámci celé ČR.