REVOLUCE VE SKLADOVÁNÍ KAPALIN VŠEHO DRUHU – VAKY JABOR

19. 10. 2022
Děčín 2
Kdy:
19. říjen 2022 10:00
Město:
Děčín 2
Místo:
Jabor pro, s.r.o., Areál Armex - hala J, Folknářská 21

Přijměte naše pozvání na premiérové představení projektu „REVOLUCE VE SKLADOVÁNÍ KAPALIN VŠEHO DRUHU – VAKY JABOR“ s klíčovým dopadem na šetření a hospodaření s vodou a manipulaci s jakýmikoli dalšími tekutinami. Mimořádné setkání  v ryze české rodinné firmě JABOR. Průvodci setkáním nám budou majitelé společnosti JABOR.

Poslední roky doslova vybízejí k hledání cest jak šetrně zacházet s vodními prostředky, ať se již jedná o vodu dešťovou, užitnou či pitnou. Firma Jabor, po mnoha letech vývoje, výzkumu a realizace  je jediným přímým výrobcem těchto vaků v ČR. Poslední silné požáry navíc ukázaly na potřebu zásoby vody pro nečekané situace. Řešení je nyní na dosah ruky.

Vaky Jabor jsou skladovací nádrže na kapaliny z vysokopevnostních PVC materiálů s objemem od  500 do 100.000 l nebo dle individuálních požadavků. Vedle vody je možné je využívat i pro jakékoliv další tekutiny, například v průmyslu či potravinářství. Toto řešení ocení každá instituce, firma, jednotlivci,  ale také státní správa. Zásadní výhodou nádrží je flexibilita, mobilita v použití a cenová výhodnost oproti pevným nádržím. Inspirativní video můžete zhlédnout ZDE.

Program setkání:
-  Přivítání hostů majiteli společnosti (10:30 a 13:30 hodin)
-  Seznámení se s historií společnosti JABOR a jejich výrobním portfoliem
-  Představení nové divize VAKY JABOR
-  Ukázka jednotlivých typů vaků
-  Ukázka samotné výroby VAKŮ a ostatních produktů ve výrobní hale
-  Společenské setkání s pohoštěním a diskuze

Kromě aktuálně prezentovaného projektu Vaky Jabor zahrnuje společnost Jabor ještě tyto divize: Haly Jabor (prodej-pronájem-servis skladovacích hal), Kvalitní plachty (zakázková výroba opláštění pergol, teras apod.) a divizi Bazénové plachty (zakázková výroba krycích plachet na bazény).

Pozvánka platí pro členy Helas Ladies Club, Podnikatelské platformy Helas a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek.
Registrační formulář je zaslán osobním emailem.