DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ FEMMS & ANDRÉ PARIS KAŠMÍR

31. 8. 2022
Brno
Kdy:
31. srpen 2022 12:00
Město:
Brno
Místo:
Specializovaný butik Femms, Horní 1

Milé dámy, rádi bychom vám zpříjemnili konec léta, a proto přijměte naše pozvání na Den otevřených dveří FEMMS & ANDRÉ PARIS KAŠMÍR podzim/zima s mottem „Buď svou vlastní ikonou!“ 
Pánové, tato akce je ideální pro vaše drahé polovičky, či kolegyně, na které se také velmi těšíme.

V komorní atmosféře si budete moci prohlédnout aktuální kolekci podzim/zima estonské značky MARC & ANDRÉ PARIS, která zahrnuje nádherné, luxusní a kvalitní úplety z dokonale zpracovaného kašmíru v optimální směsi s měkkým merinem, případně s hedvábím. Specializovaná prodejna Femms, která se nachází v překrásné prvorepublikové vile, dále nabízí obrovský výběr vybraných kousků dámského prádla, plavek, doplňků, oblečení a atmosféru, jež vám připomene, že vy jste ve svém životě na prvním místě – je potřeba se mít ráda.  Průvodcem setkání bude přímo majitelka, paní Metodějka Stoklásková, která je mimo jiné i partnerkou projektu Ocenění Českých Podnikatelek.

Setkání se bude probíhat od 12:00 do 15:00 hodin.

Dále se můžete těšit na degustaci zdravé květinové kávy z kolekce ETERNAL FLOWER COFFEE COLECTION, zastoupené třemi druhy kávy a jednou kávovinou. Ty jsou pečlivě připravené a vyrobené inovativní technologií FLUID BLEND. Tento způsob pražení a přípravy je šetrný k životnímu prostředí i surovině a uchovává ty nejlepší účinky kávy, která se nepřepražuje. Účinky byly umocněny vlastnostmi bylin, esencí a organických květů. Dále na  olejový parfém Eternal Abundance_Věčná hojnost a představení luxusní kolekce šperků Tao Fluentia či Hrdý lev od Berlg Diamonds.

Marc André Paris je Estonská značka spodního prádla, luxusních plavek a dokonalého kašmíru.
Marc André nakupuje kašmír i merino od malých rodinných farem a tím podporuje malé podnikání a rodinný business a osobně dohlíží na zpracování a designéry, kteří tvoří zajímavé kousky v nádherných barvách. Ve výrobě spodního prádla je značka velmi odvážná a vynalézavá. Vlastní patent na tzv. Cushion Wire, což je speciálně kašírovaná gelová kostice v gelovém lůžku. Tyto produkty nezpůsobují ani otlaky, ani nepříjemné pocity „svírání“ podprsenkou, jak někdy některé velmi citlivé dámy mohou v prádle mít. Značka Marc André má širokou nabídku bezkosticových podprsenek, krajkových braletek a sexy topů. Střihy jsou vyzkoušené, sedí a výborně sluší. Designově je značka trochu francouzská se špetkou drzosti a rozhodně velkou dávkou sexappealu. Dokonale oblékne A-B-C-D-E košíčky, některé řady nabízí i hlubší F a G košíčky a obvody od 70cm do 95cm.

Pozvánka platí pro členy Podnikatelské platformy Helas, Helas Ladies Club, vítěze a finalisty soutěží Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Ocenění Českých Podnikatelek. Registrační formulář je zaslán osobním emailem.

Více o prodejně na www.femms.cz