ZAPOJENÍ SKVĚLÝCH MANAŽERŮ DO VLASTNICKÉ STRUKTURY SPOLEČNOSTI

22. 6. 2022
Praha 5
Kdy:
22. červen 2022 10:00
Město:
Praha 5
Místo:
Office Park Coral, budova D, 15. patro, Bucharova 1314/8

Setkání s omezenou kapacitou.
Účast výhradně na základě osobního pozvání. 

Jak z klíčových zaměstnanců udělat společníky ve firmě, aniž by majitelé firem ztratili kontrolu nad svou firmou. To je klíčové téma pro mnohé podnikatele, protože ne každá firma má svého nástupce v rámci rodiny apod. Zamysleme se nad možnostmi a způsoby řešení, jak řídit a chránit svou firmu.

ZAPOJENÍ SKVĚLÝCH MANAŽERŮ DO VLASTNICKÉ STRUKTURY SPOLEČNOSTI
Jak právně zajistit, že neutečou a že Vaše pozice zůstane neohrožena?

Zajímá Vás, jak motivovat Vaše TOP manažery? Víte, jak lze umožnit Vašim nejlepším manažerům podílet se na výsledcích společnosti bez ohrožení Vaší výlučné rozhodovací pozice? Víte, jaké právní nástroje lze pro motivaci skvělých manažerů využít? Zajímá Vás, jaké možnosti máte při výplatě dividendy třetí osobě stojící mimo vlastnickou strukturu firmy? Může se něco při nastavení manažerských plánů pokazit a jak tomu předejít? Dá se využít i institutu svěřenského fondu?

Pak přesně pro Vás jsme připravili toto setkání ve spolupráci s jednou z předních specialistek na korporátní právo a akvizice, Mgr. Irenou Kolárovou, advokátkou a zakládající partnerkou advokátní kanceláře EPPINGER & KOLÁROVÁ Legal, s.r.o.

Účast na semináři je zdarma. Kapacita prostor je omezena, proto prosíme o včasnou rezervaci.
Akce není určena pro zaměstnance poradenských či právnických společností.

Více o přednášející společnosti EPPINGER & KOLÁROVÁ Legal, s.r.o.