Dovolte abychom vám představili jednoho z členů  naší Podnikatelské platformy Helas – EMS centra Dvacetiminutovka s.r.o. s pobočkami v Praze a Ústí nad Labem, který připravil pro naše vítěze a finalisty možnost zajištění firemních benefitů formou časově nenáročného, a přesto intenzivního tréninku pro zlepšení kondice. Využívat benefity je možné tréninkem v jednom ze stávajících studií EMS centra Dvacetiminutovka či umístěním studia přímo v prostorách vaší firmy.  Pro jednoduchou správu je připraven systém umožňující napojení na firemní systémy partnerů. Administrace je rychlá a jednoduchá.

Samozřejmě je možné uspořádat i tzv. „Den zdraví“, kdy Vám i Vašim kolegům umožní zástupci EMS centra Dvacetiminutovka ZDARMA ukázkový trénink tak, aby bylo zřejmé jak je metoda EMS funkční a přínosná.

Centra Dvacetiminutovka se specializují na EMS tréninky, které jsou založeny na velmi intenzivní elektro-myo-stimulaci svalů, což je v současné době nejrychlejší způsob, jak dostat tělo do kondice, odstranit svalové nerovnováhy, bolesti zad a zhubnout. Při proceduře probíhá stimulace až 95 % svalů, včetně těch vnitřních. Trénink je vhodný pro muže i ženy ve věku od 18 do 100 let, pro klienty po operacích, seniory i hendikepované osoby, a stačí jej realizovat pouze 20 minut 1x týdně. Zároveň to není žádný nevyzkoušený postup posilování svalů. EMS trénink byl již v roce 1972 uznán Mezinárodním olympijským výborem jako možná tréninková metoda. EMS centra Dvacetiminutovka využívají technologii vyvíjenou a vyráběnou v Německu a garantují, že tato procedura přinese vám i vašim kolegům velmi rychlou pomoc od civilizačních chorob jako jsou bolesti zad, nadváha, únava, ale také pomůže k celkovému posílení organismu, čímž budete mít více energie pro život i práci. Nemluvě o spokojenosti sám se sebou a dalších pozitivních efektech díky vyplaveným endorfinům.

Pokud byste měli zájem o více informací, kontaktujte přímo majitelku EMS Centra Dvacetiminutovka, paní Cecilii Nagy na tel. +420 739 661 260 nebo na cecilie.nagy@dvacetiminutovka.cz

Každý známe nereálná novoroční předsevzetí, ale pojďme si dát splnitelný cíl – zkvalitnit  a užít si každodenní život.

S přátelským pozdravem a přáním pevného zdraví

Helena Kohoutová


5. leden 2022, Veronika Krnáčová

Další články

5. 08.
2022
NEPODLÉHAT PROKRASTINACI SE VYPLÁCÍ

Vlastě Valentové kromě pracovitosti, vytrvalosti a zodpovědnosti nechybí ani...

5. 08.
2022
Dotace na vývoj a výzkum

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas, rádi bychom vás prostřednictvím našeho...

28. 07.
2022
DOTACE NA ÚSPORU ENERGIÍ JSOU JIŽ ZA DVEŘMI

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas, rádi bychom vás prostřednictvím našeho...

28. 07.
2022
Za první půlrok přibylo v Česku přes 14 tisíc živnostníků. Nejvíce za posledních šest let
28. 07.
2022
Pomáháme firmám rozvíjet se rychleji

Majitelka poradenské společnosti 201 consulting Pavlína Torhanová pomáhá už více jak...

28. 07.
2022
Dveře IDEA od JAP FUTURE - krása je v jednoduchosti