Propojení nejlepších 300 českých firem,
vítězů a finalistů Podnikatelské platformy Helas. 
Buďte ve spojení, vědět, kdo je kdo a kdo tam patří. Jdeme do finále před vytištěním. 
ZÁJEM O SVÉ ZAŘAZENÍ DO PŘEHLEDU FIREM MŮŽETE PROSÍM UVÉST ZDE
V tuto chvíli zájem projevila většina z vás.Tato iniciativa vznikla po slavnostním vyhlášení loňských Ocenění. Tehdy nás oslovila celá řada vítězů i finalistů s otázkou, zda existuje nějaký přehled firem, které se těchto projektů účastní.  Byl to velmi silný podnět, kterého si velmi vážíme. I proto jsme se rozhodli ihned konat a takový přehled finalistů a vítězů Podnikatelské platformy Helas (Ocenění Českých Lídrů-Exportérů-Podnikatelek) v kvalitním tiskovém i online provedení vytvořit. Od naší poslední komunikace se celá záležitost velmi pozitivně a výrazně posunula, protože se do ní zapojili i významné instituce mezi které patří například Ministerstvo průmyslu a obchodu.

V tuto chvíli jdeme do finále před vytištěním. Tento projekt vyvolaný řadou z vás přináší nové a mimořádné možnosti, které budou oceněny v čase:
- Vytváříme SÍŤ SPOLEHLIVÝCH KONTAKTŮ A PŘÁTELSKÝCH VZTAHŮ.
- Opíráme se o myšlenku SPOLUPRÁCE JAKO RYCHLEJŠÍ CESTA K ÚSPĚCHU. Není tím myšlena pouze primární spolupráce, ale know-how a zkušenosti, kterými jste každý zvlášť nositelem.
- Vy všichni jste firmy prověřené odborným garantem CRIF – Czech Credit Bureau a patříte tak mezi důvěryhodné klienty a dodavatele  doporučené prostřednictvím transparentních nominací.
Spojení majitelů českých firem - odborné veřejnosti – osobností – institucí.

 

V rámci katalogu má každá firma pro své představení k dispozici stránku formátu A4 s těmito informacemi.

Cena jedné strany v katalogu českých firem – finalistů činí 12 000 Kč + DPH a zahrnuje i výtisk exkluzivní publikace a přístup k online databázi účastníků. Katalog je exkluzivní a nebude devalvován dalším prodejem či distribucí. Bude zaslán výhradně v rámci komunity, pro kterou se tvoří. Jako dárek a poděkování za otevřenost ke spolupráci v rámci Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko vám věnujeme pamětní minci „MEMORY SILVER COIN – HRDÝ LEV“, kterou jsme vytvořili ve spolupráci s Českou mincovnou.  

V případě, že Vás zajímají i další možnosti, jako jsou osobní setkání, networking, nebo prezentace, můžeme zařazení do přehledu zahrnout do členství Basic či Premium v rámci celé platformy Helas ZDE.

Věříme, že katalog firem profesionálně prověřených světově uznávaným specialistou na rating a scoring firem, společností CRIF - Czech Credit Bureau, je dalším krokem pro efektivní propojení účastníků platformy a tomuto unikátnímu společenství poslouží pro další vzájemné sdílení zkušeností a zajímavých podnikatelských příležitostí. Řídíme se mottem „Více hlav - více ví“ a mnohým firmám i lidem jsme tak přímo pomohli nebo alespoň napomohli i se zdánlivě neřešitelnými byznysovými situacemi napříč všemi obory.

Pro informaci: V rámci Podnikatelské platformy Helas jsme v projektech Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů a Ocenění Českých Exportérů loni vybírali ty nejúspěšnější podnikatele z několika tisíc firem splňujících kritéria. Ve finále projektů OCE, OCP a OCL se utkalo o prvenství celkem 377 ryze českých firem se 137 miliardami obratu a 37 tisíci zaměstnanců. To jsou tedy firmy a jejich majitelé, které svou účastí v katalogu oslovíte.


9. únor 2024, Veronika Krnáčová

Další články

1. 03.
2024
Spokojenost pacientů i zaměstnanců

S panem doktorem Milošem Barnou, zakladatelem a majitelem Barna Medical...

1. 03.
2024
ITSM je cesta, jak lépe řídit a provozovat IT oddělení
1. 03.
2024
Dotace na energetické úspory veřejných budov v Praze
23. 02.
2024
Budoucnost? Vodík, biopaliva a recyklace

Rafinérský průmysl se nalézá v procesu zásadní transformace, jejímž...

23. 02.
2024
Dotační program na základní zpracování dřeva
23. 02.
2024
BRKI, NRKI: Dluh na spotřebu rostl loni dvakrát rychleji, než dluh na bydlení