Pokud jste příznivci dekorativních prvků, které jsou zároveň funkční, jsou pro vás efektní obklady stěn tou správnou volbou.

V seriálu zaměřeném na současné trendy v interiérech jsme se tentokrát zaměřili na možnosti, které poskytuje využití kombinace skryté zárubně a obkladů stěn. Skvělým příkladem takového řešení je  obkladový systém EFEKTA. Toto sofistikované řešení z dílny českého výrobce JAP FUTURE dokáže nejen hravě srovnat obklad stěny a dveřní křídlo do jedné roviny, ale navíc může sloužit jako variabilní úložný systém.

   

Hlavní výhodou jedinečného obkladového systému EFEKTA je skrytá konstrukce vyrobená z hliníku, který je pro své vlastnosti velmi oblíbeným materiálem využívaným v moderních dveřních a obkladových systémech.

Systém EFEKTA se skládá ze tří částí a to ze skryté zárubně EFEKTA, skrytého hliníkového systému pro uchycení obkladu stěn a vlastního  pohledového  obkladu.

Povrch vlastního obkladu mohou tvořit různorodé materiály – přírodní dýha, lakované sklo, lamináty i lamino v různých barevných provedeních. Stejné materiály pak mohou nést na svém povrchu i dveře MASTER DOOR, které jsou ideální do skryté zárubně EFEKTA. Dohromady tvoří designově sourodý celek v jedné rovině.

   

Obkladový systém EFEKTA najde své uplatnění nejen coby designové obložení stěn, ale může také sloužit jako variabilní úložný systém. Umožňuje totiž zavěšení různých doplňků, jako jsou police, otevřené, otvíravé i výsuvné skříňky, držáky na ramínka či brýle. „Pro umístění doplňkového příslušenství na obklad stěny EFEKTA jsme využili jednoduchého řešení propojovacích hliníkových profilů se standardizovanými otvory. Do nich se jednotlivé funkční prvky jednoduše zaháknou,“ přibližuje Petr Paksi, obchodní ředitel společnosti JAP FUTURE, z jejíž autorské dílny obkladový systém EFEKTA pochází, a dodává: „Jejich uspořádání je pak možné kdykoli změnit podle aktuální potřeby – jednoduše je stačí vyháknout a opět pověsit na jiné místo.“

Tím multifunkční obkladový systém EFEKTA nabízí široké možnosti využití. Je nejen ideálním řešením pro obklady stěn šaten a ložnic, ale uplatnění najde také v komerčních prostorech, jako například vybavení kanceláří, hotelových pokojů či módních butiků.

Více informací na www.japcz.cz.

 


12. listopad 2021, Veronika Krnáčová

Další články

12. 11.
2021
ÚCTA K LIDEM A ODPOVĚDNÝ PŘÍSTUP

Od prvopočátku kdy Jozef Anovčín v devadesátých letech zakládal Stavební...

5. 11.
2021
Kompletní marketing vytvářený s úsměvem

Majitelku reklamní a marketingové agentury Alive Janu Mádlovou charakterizuje...

5. 11.
2021
V říjnu bylo vyhlášeno 71 firemních bankrotů, druhý nejvyšší počet od začátku roku
27. 10.
2021
Fit za 20 minut? Ano, je to možné!

Kdo z nás má čas věnovat se své kondici opravdu...

15. 10.
2021
TOYOTA WAY – VŽDY SVOU CESTOU

Společnost Toyota Material Handling je nedílnou součástí japonského průmyslového...

1. 10.
2021
Dotace na pořízení fotovoltaiky

Vážení přátelé Podnikatelské platformy Helas, rádi bychom vás, prostřednictvím našeho...