přeskočit na navigaci

Helenin osobní zpravodaj

Vše je dobré

24. 11. 2016

O SEBEVĚDOMÍ

16. 8. 2016

HLAVOU PROTI ZDI

16. 8. 2016

CESTOVÁNÍ MI DÁVÁ KŘÍDLA

Miluji jen tak vzlétnout a být. Cestování spojené s dovolenou, prací či přemýšlením se stalo mojí nezbytnou součástí. Vlastně jsem se vrátila do dob před 20 lety, kdy to bylo samozřejmé.

Pak přišel Helas a na dlouhou dobu bylo vše jinak. Nyní, díky novým technologiím, mobilním komunikacím a všudypřítomné wi-fi mohu pracovat odevšad.

Za to jsem moc vděčná a vážím si vymožeností dnešní doby.

Každá věc, kterou využíváme rozumně, je skvělá.

28. 6. 2016

MOHU VYPADAT BEZVADNĚ I KDYŽ PRACUJI ČASTO I VÍCE JAK 12 HODIN DENNĚ. JAK?

Doporučuji konzistenci. Tj. každý den dělám několik drobností.

Pečlivé odlíčení a přírodní produkty.

Malinká chvíle meditace a ideálně třeba i s pohybem. Když nemohu usnout anebo když se vzbudím brzo ráno, nezlobím se na sebe, vezmu to jako příležitost a cvičím jógu či poslouchám hudbu.

Nemohu jezdit do lázní každý víkend, ale používám speciální MarienSpa koupele, kdy mi jedna vydrží ve vaně i týden (Maruška) a účinky jsou jak z pravých lázní.

Šest let jsem velikým zastáncem ajurvédy a ajurvédských masáží. V době nemoci jsem musela navštěvovat PlanetZen každý den, ale uzdravila jsem se ve věci, která se prý nedá léčit.

28. 6. 2016

ZAČALA JSEM MILOVAT ČAS

Před třemi lety jsem ztratila zlaté, velmi drahé a vzácné hodinky. Moc mě to mrzelo a vyčítala jsem si to. Jedna moudrá žena mně řekla: "Ty nevíš, že ti odpočítávají čas?" Od té doby je nenosím a cítím se mladší.

Na firewalkingu jsem si napsala spontánně něco o času. Samotnou mě to překvapilo.

Čas je můj a je nekonečný. Čas plyne a také nic nezačíná a nic nekončí. Mám ho ráda, nemá hranic, plyne. Přináší nám hezké chvíle, mám ho dost a mám ho pod kontrolou.

Mějme rády čas, pak bude mít rád on nás. :)

28. 6. 2016

O HODNOTĚ MÉHO ŽIVOTA, MÉ OSOBNOSTI A MÉ FIRMY

O hodnotách v klubu mluvím často, na tom byl založen. První republika, přátelství, inspirace, spolupráce... To vše víte.

Najednou mi to ale přišlo málo. Žiju tady a teď. Mám zodpovědnost za svoji firmu, své kolegy, projekty a své závazky. Vše mělo prioritu a já byla až pak.

Nějak jsem to otočila a cítím, že když dám prioritu sobě, mohu dát všemu, co dělám, vyšší hodnotu. Dáme-li takovou hodnotu druhým = podělíme se o ni, tak se nám mnohonásobně vrátí.

Co tvoří hodnotu našich firem? Jak o ní mluvíme, jak ji prezentujeme, jak tvoříme její jméno? Pracujeme na hodnotě, nebo to stále pokulhává?

Máme dobře nastaveno plánování a interní procesy? Odsouváme to všechno na zítra, pozítří, za měsíc, anebo máme pocit, že nás to vůbec netýká.

A co podíl na trhu, ochrana našeho know how, a co naši zaměstnanci. Jsme dobrý tým?

Jsme pro lidí inspirací a zdrojem energie? Je krásné se stále učit a každý den objevit něco nového.

Povzbudila jsem Vás nebo znepokojila? Obojí je prima. :)

Za cestu poznání a hledání děkuji mnoha lidem, ale nyní zejména:

Evženovi Cekotovi za časté porady a konzultace, jak firmu posunout na špičkovou firmu.

Radce Prachařové a Petru Šímovi z NSG Morison, že mně otevřeli oči o tom, jak se tvoří hodnota firmy.

Šárce Šatrové za to, že náš dámský klub i Ocenění Českých Podnikatelek má novou grafickou podobu a že jsme připravili nové weby a posouváme tvář naší firmy – moderně, sexy, hravě.

28. 6. 2016

FIREWALKING - CHODILA JSEM PO OHNI

Dostala jsem pozvánku. Přijala jsem to vděčně a klidně, neměla jsem očekávání. Chodit po ohni. Ano, zkusím to a zároveň si odpustím, když se neodhodlám.

To byly mé myšlenky. Zkušenost byla fantastická. Ukotvila jsem se a odbourala některé bloky, ale to se ukázalo až časem. Chození ohněm a po žhavém uhlí je vlastně taková metafora.

V životě můžeme dělat všechno, co si dovolíme.

Kdo mě pozval? Renata Angelo, inspirativní žena, která překonala těžký úraz, chronické bolesti a řadu let patří mezi přední lektorky nejenom u nás, ale po celém světě.

Pokusím se s Renatou domluvit nějaké setkání v rámci našeho klubu.

V tuto chvíli mohu doporučit její zajímavý seminář SPRITUÁLNÍ LEADERSHIP & OSOBNOSTNÍ TYPOLOGIE 30.–31. 7.

Pro členky a přátele klubu věnuje dárek audio 4CD "Personal Mastery" od Brian Tracy, zadejte heslo HELAS do kolonku slevový kód.

28. 6. 2016zapomenuté heslo
Zapomenuté heslo zavřít a nic neposílat
záhlaví
solidarita • přátelství • vzájemnost
spolupráce • prospěšnost • inspirace
respekt • odvaha • smysluplnost
sounáležitost • vztahy • loajalita
odlišnost • atmosféra • vztahy
úvodní stránka